Menu

UGO ADAPTER BLUETOOTH NANO V4.0 CLASS II - UAB-1259- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent UGO 

Opis

BLUETOOTH za każdym razem, GDY TEGO potrzebujesz Nie każde urządzenie przystępne na rynku, ma zastosowana funkcję Bluetooth, a jednak nieraz stajemy przed koniecznością przesłania informacji w ten właśnie sposób. Część progresywnych notebooków nie ma modułu BT.

W takiej sytuacji, adapter USB uGo jest genialnym rozwiązaniem. UNIWERSALNY I szybki Dzięki adapterowi użytkownik, może efektywnie zintegrować bezprzewodowe urządzenia takie jak: mysz, klawiaturę, tablet czy ulubione słuchawki z komputerem czy też telewizją.

zastosowana w adapterze uGo wersja Bluetooth 4.0 umożliwia prędki transfer danych między komputerem a innym urządzeniem, bez zbędnych zakłóceń i opóźnień. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo niski pobór mocy.

PROSTA OBSŁUGA Odbiornik działa Plug&Play z systemem Windows 8, 10. Dla użytkowników posiadających system Windows XP, Vista, 7 w pakiecie znajduję się płyta ze sterownikiem który należy zainstalowaćpołączyć urządzenia bezprzewodowe z odbiornikiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.