Menu

KROPLE PODNIECAJĄCE ORIENT LOVE 100ml HISZPAŃSKA MUCHA

Cechy produktu

  • Producent lovestim 
  • Pojemność 100 ml

Opis

przedstawiamy krople podniecające jakich do tej pory nie było. Pomagają wywołać podniecenie i pożądanie oraz wzmocnić doznania na skrajnym poziomie.Dlaczego właśnie te krople?Ich działanie wynika ze komponentów artykułu100ml to solidna liczba w dostępnej ceniePozostają bezsmakoweIdealnie komponują się z każdym napojem, pozostając nie zauważalneJako jedyne zabezpieczone są specjalnym numerowanym hologramem oraz folią termokurczliwą.Są bardzo dyskretne, choćby opakowanie nie sugeruje zawartości.Krople Orient Love są to produkt wieloskładnikowy.

Gdzie każdy element pełni przypisaną mu funkcje, a wszystkie razem mają jeden cel. Podnieść libido, wzbudzić podniecenie i co najważniejsze wzmocnić doznania erotyczne, jednocześnie dodając energii do dalszych działań.komponenty tego progresywnego towaru zostały specjalnie wyselekcjonowane i połączone ze sobą na odpowiednich ilościach.

To właśnie one są odpowiedzialne za działanie kropli.Czego możesz się spodziewać po 1 porcji:prędki i potężny wzrost libido,Nieokiełznany apetyty na seks,obszerniejszą wrażliwość na bodźce podniecająceMocniejsze doznania erotyczneUczucie rozluźnienia emocjonalnegoZwiększenie energii i siły do dłuższego najczęściej stosunku.potężne i intensywne orgazmy,Długa erekcja.Krople ORIENT LOVE 100ml pozwolą przełamać lody i wzmocnią ochotę na seks.

Pragnienie seksu przyjdzie niespodzianie i będzie niezwykle solidne. Tylko od Ciebie zależy jak to wykorzystasz. Działanie kropli niezaprzeczalnie to ułatwi.Maksymalna dawka to 10ml. Ważne aby nie przekraczać maksymalnej dawki....

Jeżeli brak Ci odwagi do spełnienia fantazji, jeżeli coś Cię blokuje na tej drodze. Gdy na wskutek pracy, stresu i zmęczenia nie masz ochoty na seks a gdy już się na niego zdecydujesz nie przynosi on oczekiwanej rozkoszy, upragnionego orgazmu.

Ognia o jakim marzysz..... To najwyższy czas na zmiany...Dla kogo typowo asygnowane są potężne krople Orient Love:Dla osób bojących się seksu, zbliżeniaDla osób oziębłych seksualnieDla pań z niskim libido, nie zależnie czym ten stan jest wywołanyZestresowanych i przemęczonychNieśmiałychDla małżeństw z długim stażem gdzie namiętność wygasaHiszpańska mucha ORIENT LOVE 100ml od LoveStim zwana często eliksirem miłości, nie posiada smaku, więc można dodać ją do każdego napoju (poza gorącymi, one osłabiają działanie) i nie zepsuje jego smaku.

Krople zaczynają działaś już po około 30 minutach. Poświęć ten czas na grę wstępną. Komponenty zawarte w kroplach pobudzą, dodadzą sił witalnych jakpotrzebnych w miłosnych uniesieniach. Wszystko po to żeby po woli doprowadzić do finału, który będziesz chciała powtarzać i powtarzaćWYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIMLoveStim to firma nagrodzona laurem konsumenta, sporo zabezpieczeń, wszystko po to by dać pewność oryginalnego towaru z najwyższej półki w przystępnej cenie.Pamiętaj oryginalne krople posiadają hologram i zamknięte szczelnie folią termokurczliwąORIENT LOVE to artykuł nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim.

Co powinieneś o nim wiedzieć:LoveStim to bardzo modna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści w trakcie zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.® - Oznaczaproducent LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego.

Ten znaczek to świadectwo zrównoważonej konkretnej markiJak wszystkie żele od LoveStim ma numerowany hologram, zapewniający autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych.

To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.Specjalny dozownik usprawnia wykorzystanie zezwalając na bezproblemowe odmierzanie zamierzonej dawki kropliPojemność aż 100mlButelka zabezpieczona jest folią termokurczliwą.

dzięki czemu wiesz iż przed tobą nikt go choćby nie dotykał, a wewnątrz jest produkt oryginalny, najwyższej jakości.SPOSÓB użycia:użytkowanie jest wyjątkowo proste starczy dolać około 20 kropli do napoju (maksymalnie 10ml).

Można dodawać do alkoholu uważać należy natomiast przy dodawaniu do gorących napojów – ponieważ traci swoją moc.towar dla osób powyżej 18 roku życia.Siła działania wszelkich kropli i suplementów diety zależy od indywidualnych uwarunkować organizmuSKŁADNIKI: L-karnityna, Ekstrakt z Guarany Paullinia Cupana, L-Tyrozyna (aminokwas), Tauryna, Kofeina.Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla niewielkich dzieci.objętośĆ 100ml...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.