Menu

OrgasmMax for Women-2 kapsułki

Cechy produktu

  • Producent boss of toys 

Opis

Na wywołanie, prędkiego, konkretnego podniecenia i orgazmu.HIT SEZONU!!! przejrzyj moc ORGASM MAX for Women i przekonaj się co uzyskasz zażywając 1 kapsułkę 30 minut przed stosunkiem!!!Po zażyciu kapsułki kobiety chcą:możliwości uzyskania stanu podniecenia przez 48 godzin!!!natychmiastowego wpływu na zaburzenia libido oraz osiągane orgazmypobudzenia okolic łechtaczki i przyczynienia się do upragnionego orgazmuwpływu na krążenie krwi w miejscach intymnych, co pobudza prędki i konkretny orgazmzwiększenia swojej kontroli nad podnieceniem i osiąganym orgazmemzwiększenia ogólnego pobudzenia erotycznegopoprawienia wydolności erotycznej organizmuumożliwienia długiego i wielokrotnego uprawiania seksu Potwierdzona efektywność*Orgasm Max for Women jest środkiem wpływającym na szybkie i przystępne osiągnięcie silnego orgazmu, wzrost podniecenia, możliwość wielokrotnego uzyskania orgazmu, a także ogólnego podniesienia poziomu libido.Aż 89% respondentek poleciłoby suplement diety Orgasm Max for Women. Wydajność działania!!!Panie potwierdzają, iż ich orgazm trwa dłużej i jest silniejszy.

*Raport z Badania skuteczności - "MedicaGroup" - kwiecień 2019r. Zobacz raport z badania sprawnościPodążaj za wymarzonym celem!Celem ORGASM MAX for Women jest pomoc w wywołaniu wyjątkowo korzystnego wpływu na aktywność seksualną, wzrost libido, zwiększenie wysokości poziomu efektywności seksualnej i zdolności wywołania orgazmu nie podnosząc jednocześnie ciśnienia!!!ORGASM MAX for Women ma za zadanie w pokaźnym stopniu wspomagać normalne krążenie krwi, zwłaszcza w okolicach miednicy oraz narządów intymnych.

dzięki czemu w ten sposób może przyczyniać się do wzmacniania stanu pobudzenia erotycznego i wydłużenia czasu jego utrzymania. Przy regularnym użytkowaniu ORGASM MAX for Women może wpływać na stałą ulepszenie dysfunkcji erotycznych!!!W celu uzyskania jak najlepszych efektów działania ORGASM MAX for Women zaleca się stymulację seksualną.Co to jest LIBIDO?Libido, popęd (pociąg) seksualny (płciowy) (z łac.

żądza) – psychiczna reprezentacja pobudzenia pochodzącego z wnętrza organizmu, posiadająca na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych. Stanowi ona czynniki motywacyjne, uwarunkowane biologiczną strukturą organizmu, wywołujące formy zachowania, których celem jest zaspokojenie potrzeb.

Według Hansa Giesego popęd seksualny to wybiórczy stan gotowości na przyjęcie partnera w zakresie jego płciowości. Z szerszym rozumieniem kategorii libido spotykamy się w koncepcji Carla Gustava Junga, w której libido jest rozumiane jako energia psychiczna w ogóle.

Jungowskie libido zwrócone jest bądź na zewnątrz (libido ekstrawertyczne), bądź do wewnątrz (libido introwertyczne). Oba mechanizmy, introwersja-ekstrawersja są naturalne i występują u każdego człowieka.

Ekstrawertyczna postawa świadoma uzupełniana jest przez introwertyczną postawę nieświadomą i vice versa. Nieświadoma część libido (introwersja w sytuacji ekstrawersji; ekstrawersja w przypadku introwersji) stwarza cień personalny.Co to jest ORGAZM?Orgazm, szczytowanie - moment najsilniejszego podniecenia płciowego i towarzyszącego mu jednakowo silnego uczucia rozkoszy, będący z reguły celem albo zakończeniem stosunku płciowego, aktu masturbacji bądź innej formy zachowania seksualnego.

Orgazmowi towarzyszy szereg typowych dla tego momentu reakcji fizjologicznych organizmu jak skurcze pochwy i dna macicy u kobiety. Bezpośrednim wynikiem orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiające się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu i spełnienia emocjonalnego.Skład ORGASM MAX for Women w 1 kapsułce:L-arginina - 200 mgEkstrakt z korzenia maca 4:1 - 175 mgEkstrakt z korzenia żeń-szenia 4:1 - 175 mgKofeina - 100 mgORGASM MAX for Women mieści elementy pobudzające damskie ciało.Zalecana liczba do spożycia:z kapsułka na około 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut przeróżnej diety. Wykorzystywanie suplementu diety ORGASM MAX for Women przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe wymaga konsultacji z lekarzem.

Suplement diety posiada w porcji dziennej 100 mg kofeiny, nie zaleca się używania u dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.Przechowywanieprzechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla śladowych dzieci.tworzono w UE dla: Medica-Group Sp.

z o.o. Ul. Mikołaja Reja 43/1 76-200 SłupskOpakowanieJedno opakowanie ORGASM MAX for Women gromadzi 2 kapsułki....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.