Menu

Sex Elixir Hiszpańska Mucha 15 ml

Cechy produktu

  • Producent Sex Elixir 

Opis

Sex Elixir™ to suplement diety szanowanej marki shs-store, który na rynku istnieje już od ponad 10 lat. Jest to najpopularniejszy afrodyzjak w Polsce. Przez ten czas zyskał sobie też wielu zadowolonych kupujących na całym świecie.

Nagrody i wyróżnienia:

ERO TRENDY

Sex Elixir otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "najkorzystniejszy towar". To wszystko zawdzięcza swej niesamowitej wydajności, to właśnie ją najistotniej docenili klienci w tym konkursie. Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu poprzez kupujących.

LAUR KONSUMENTA

Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty firmy shs-store pozostały wyznaczone nie tylko poprzez obszerne grono specjalistów zajmujących się motywem dotyczącą intymnych suplementów dietyna ogół pozostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta otrzymując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie kupujących ze wykorzystywania produktów producenta shs-store w tym także towaruOrgasm Control™.

HACCP I ISO 22000

Orgasm Control™ to artykuł najwyższej jakości. Komponenty ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. adekwatna uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to towar najwyższej jakości. Orgasm Control™ jest bezpieczny, jego elementy są naturalnego pochodzenia. Pozwól by Twoi kupujący poczuli jak to jest być dumnym ze swojej męskości razem z nową formułą.

Opakowanie

mnóstwo lat doświadczenia w branży z suplementami i erotycznej zaowocowały powstaniem nieszablonowego towaru dla mężczyzn. Sex Elixir™ to nie tylko niesamowicie skuteeczny afrodyzjak dający szanse na udany podryww dodatku powiększający satysfakcję z życia seksualnego panów.
Na podstawie doświadczeń i opinii konsumentów w lutym 2014 zmieniliśmy opakowanie towaru Sex Elixir™.

mając na uwadze realnie najwyższą konwersje sklepów firm z nami współpracujących opieraliśmy się o sprawdzone rozwiązania. Projekt pozostał wytworzony przy współpracy z czołowym studiem graficznym w kraju. towar przedstawia się bardzo poprawnie jednocześnie na sklepowej półce jak i fotografiach. Dołożyliśmy wszystkich starańzdjęcia odzwierciedlały w pełni oferowane produkty. Każdy z Naszych towarów indywidualny kod kreskowy.

Popularność Sex Elixiru:

Sex Elixir™ jest jednym z najpopularniejszych towarów na polskim rynku suplementów przedłużających stosunek. Wieloletnia praca zespołu marketingowego sprawiła, iż stał się on istotnie lubiany wśród konsumentów sklepów e-commerce. Poniżej zamieszczamy Państwu informacje odnośnie wyszukiwań jedynie jednej frazy: 'sex elixir' w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie. Oczywiście przedstawione poniżej wyniki dotyczą tylko i jedynie jednego słowa kluczowego, nie wliczane są inne frazy z tym słowem, zatemcieszy się on bezsprzecznie większą ilością wyszukiwań aniżeli ta przedstawiona na wykresie.

Premiowana wersja Sex Elixiru:

Sex Elixir™ ma swoją ponad 3x mocniejszą wersję, która jest wersją premium. Po tym jak Sex Elixir™ zyskał tak duże grono zwolenników wyprodukowano też wersję dającą jeszcze więcej satysfakcji.

podczas tworzenia oferty w Państwa sklepie internetowym zalecamy też wprowadzanie zestawów produktów z całej kolekcji. Poniżej pokazujemy graficznie przykładowe zestawy. Badania, które przeprowadzaliśmy z kilkoma Naszymi partnerami posiadającymi sklepy detaliczne wykazały, że zestawy podnoszą Państwa zysk, tworzącobrót większy choćby o 40%!

Całą listę zestawów, polecane ceny detaliczne, miniaturki, bannery, wizualizacje, a także inne materiały niezbędne do ich wprowadzenia odszukasz w zakładce ''Zestawy". Badania jednoznacznie wykazały, żezestawy podniosą Twoje obroty, dlatego zalecamy wprowadzenie zestawów do swej oferty już od samego początku!

Dla kogo jest przeznaczony Sex Elixir™:
  • Osobom nieśmiałym - na pobudzenie
  • Osobom oziębłym - aby odkryły w sobiegorącą latynoską naturę
  • Małżeństwom i parom z dłuższym stażem - aby rozpalić ponownie ogień, który płonął między wami
  • Na kłopoty z potencją
  • W celu zwiększenia energiczności doznań seksualnych

Działanie Orgasm Control™:

komponenty zawarte w Sex elixir stymulują organizm, powodując silne ukrwienie intymnych sfer - zarówno pań jak i panów.
Silne stężenie komponentów pomoże rozpalić choćby najbardziej oziębłą kobietę, by stała sięognistą i namiętną kochanką.
Wzrost libido u Ciebie i Twojej partnerki jest dzisiaj realny, już po kilku kroplach!
Krople można dodawać do napojów, gdyż nie zmieniają ich smaku.
wystarczy, że dodasz ok. 10 kropli do spożywanego napoju, a już po chwili Ty i Twoja partnerka możecie odczuć ogromne podniecenie!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.