Menu

SHS Sex Elixir Premium (hiszpańska mucha) - 100 ml

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Jedyny taki afrodyzjak na rynku!Chcesz wiedzieć co akcentuje Sex Elixir Premium spomiędzy wszystkich afrodyzjaków przystępnych na rynku? To przeważnie niesamowita sprawność. Wersja premium to efekt kilkuletnich badań nad stosownym stężeniem poszczególnych komponentów!

dzięki czemu wersja premium jest 3x mocniejsza od poprzedniej. Udało się to osiągnąć dzięki powiększeniu stężenia poszczególnych elementów! ale wersja premium to nie tylko pokaźniejsza wydajność, to dodatkowo 7x większa pojemność od poprzednika!

dzięki temu udało się osiągnąć wyśmienity stosunek cena jakość! Hiszpańska mucha – Sex Elixir!Szukasz sposobu na to, by uwieść kobietę? wystarczy jedna właściwa randka, by nie mogła Ci się oprzeć. Jak to możliwe? Otóż cały sens tkwi nie w Twoim zachowaniu czy sztuczkach, jakie próbujesz użyć.

Najprawdopodobniej to, czego Ci brakuje, jest w zasięgu Twojej ręki... Afrodyzjak, który działa dzisiaj z potrojoną siłą! zobacz jak działa Sex Elixir:Maksymalny wzrost libido,Niepohamowany apetyty na seks,pokaźniejsza wrażliwość na dotyk,dynamiczne orgazmy,Uczucie rozluźnienia ciała,Wzrost libido,zwiększenie efektywności seksualnej,mocne i intensywne orgazmy,Długa erekcja.Od nieśmiałego chłopca do gorącego panaNieśmiałym osobom sugerowane są z reguły afrodyzjaki.

Dlaczego? Ich działanie umożliwia wydobycie prawdziwej namiętności i pobudzenie energiczności seksualnej. Nawet najistotniej nieśmiałe, ciche osoby, prosto nawiążą erotyczny kontakt, po działaniu hiszpańskiej muchy.

Afrodyzjaki dodaje się z reguły do napojów, ponieważ występują one w postaci kropli. Sprawdź jaką sprawność daje Ci Sex Elixir Premium:Uwolnij się od rutyny:Zapomnij o rutynie! Mucha hiszpańska pozwoli Ci wyrwać się z sideł utartych schematów, którymi rządziło się Wasze życie seksualne.

Afrodyzjaki nie tylko wyzwolą Waszą namiętność, lecz też otworzą na nowe doznania. Spróbujcie nowych praktyk, zacznijcie myśleć kreatywnie. Przekonajcie się, jak Sex Elixir Premium zadziała na Waszą wyobraźnię, a także energiczność seksualną.

sprawdź co Sex Elixir Premium zmieni w Twoim związku:Rozbudza pożądanie u pań,Ponad trzykrotnie rozszerza poziomu libido,Rozpala miłosne pragnienie w przygasającym związkuPozwala kochać się poprzez całą noc.Nie stresuj się!Wielu osobom „pierwszy raz" kojarzy się z ogromnym stresem.

Przejmujemy się, czy wypadniemy poprawnie w oczach drugiej osoby i czy spełnimy jej oczekiwania. Jak w takich przypadkach działa hiszpańska mucha? najczęściej rozluźnia napięcie, jednocześnie dając możliwość kontroli sytuacji.

podciąga libido i pozbawia oporów związanych ze wstydem przed drugą osobą. Dzięki afrodyzjakom, nie musisz martwić się o swoją erekcję! przejrzyj dlaczego razem z Sex Elixirem przeżyjesz swój najlepszy stosunek:Zdecydowany wzrost podniecenia seksualnego,Uczucie rozluźnienia w trakcie stosunku,Przełamuje nieśmiałość w trakcie pierwszego stosunku,Intensyfikacja doznań w trakcie seksu i orgazmu.Poznaj sekret Sex Elixiru!To wyjątkowy suplement diety, który niemal od razu po zażyciu, powoduje ochotę na zbliżenie oraz flirt.

Dzięki swym właściwościom działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn. U kobiet podciąga poziom libido powodując tym samym ochotę na seks, u mężczyzn pobudza i podtrzymuje erekcję. To najsilniejszy tego typu środek dostępny na rynku!Jak stosować Sex Elixir Premium? Wymieszaj z napojem około 8 kropel preparatu a już po 15 minutach od spożycia, odczujesz pierwsze efekty.Libido i erekcja a Sex Elixir Premium!Sex Elixir Premium poza swoim kuszącymi aspektami ma jeszcze dwie ogromne atuty.

Ma niezwykle pozytywny wpływ na erekcję, jednak nie jest on aż tak silny jak w sytuacji działania na libido. Sex Elixir Premium nie tylko powoduję ochotę na seks u też unosi libido z wcale nie mniejszą siłą niż specyfiki asygnowane jedynie i jedynie do tego.

Wybierz zatem dwa w jednym afrodyzjak i Twój sposób na żeńskie libido.Bezpieczeństwo stosowaniaSex Elixir to w pełni bezpieczny suplement diety, który nie powoduje żadnych nieznanych skutków ubocznych.Jak dawkować? Pojedyncza dawka Sex Elixiru to około 8 kropel dodanych do napoju.

Można aplikować jeszcze bezpośrednio do jamy ustnej.Jak stosować?stosowanie Sex Elixiru jest nad wyraz proste wystarczy dolać około 8 kropel do napoju. Można dodawać do alkoholu uważać należy natomiast przy dodawaniu do gorących napojów – ponieważ traci swoją moc.

Do gorących napoi należy dodać minimum 3 krotną dawkę.......

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.