Menu

Spanish Fly Love Elixir, elixir seksu

Cechy produktu

  • Producent Cobeco 

Opis

Spanish Fly Love Elixir

Szukasz preparatu, który wyzwoli z Ciebie prawdziwego demona seksu? Oto i on - Spanish Flu Love Elixir! świetny preparat, który sprawi, iż każda kobieta nabierze nieograniczonej ochoty na seks. Zacznie fantazjować o różnorodnych dotąd wstydliwych dla niej rzeczy i będzie chciała ich spróbować właśnie na Tobie!

Krople dzięki temu, iż mogą je stosować nie tylko kobiety ale i także mężczyźni sprawią, że twoja erekcja będzie silna jak nigdy. Jeśli masz problemy z erekcją lub z regeneracją po stosunku to niewątpliwie Spanish Flu Love Elixir pozwoli Ci zapomnieć raz na zawsze o tych kłopotach.

Chcesz przeżyć doskonały i kilkakrotnie spotęgowany, jeśli chodzi o doznania seks? potrzebnie zastosuj Spanish Flu Love Elixir, a równocześnie Ty jak i Twoja partnerka bez wątpienia tego nie pożałujecie.

Dzięki kroplom Spanish Flu Love Elixir nawet najistotniej wstydliwa i oziębła kobieta stanie się istotnie agresywną tygrysicą, która nie będzie w stanie opanować swych oczekiwań seksualnych.

Po zastosowaniu kropli Spanish Flu Love Elixir można spodziewać się:

Kobiety:

- ogromna i niepowstrzymana ochota na seks,

- wzrost libido,

- mocniejszy i dłuższy orgazm

- zanik wstydu i oziębłości seksualnej

mężczyzna:

- silniejsza erekcja

- obszerniejsze możliwości

- dłuższy czas trwania stosunku

- mocniejszy i bardziej spektakularny orgazm

- szybka regeneracja

Opakowanie: 15 ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.