Menu

Spanish FLY MAROC, bomba seksualna!

Cechy produktu

  • Producent Cobeco 

Opis

Spanish Fly Maroc

Jeśli po kilku latach związku wasz ogień seksualny powoli rozpoczyna się wypalać to jeszcze nic straconego! Masz ochotę powrócić do dawnych lat oraz do znakomitego i nieograniczonego niczym seksu? To jest realne z kroplami Spanish Fly Maroc! Dzięki nim twoja partnerka nabierze ogromnej ochoty na seks bez żadnych ograniczeń i spełni wszystkie twoje choćby najbardziej skryte fantazje!

Spanish Fly Maroc to w skrócie bardzo silny afrodyzjak, który sprawi, iż każda nawet najbardziej wstydliwa kobieta nabierze niepowstrzymanej ochoty na ostry seks! Brak ochoty na seks, spadek libido, problemy z erekcją NIE, NIE i JESZCZE RAZ NIE! Już od pierwszych chwil korzystania z kropli Spanish Fly Maroc nic nie będzie Cię ograniczało. Poczujesz się jak Bóg seksu wraz ze swoją partnerką, z którą odkryjecie nową definicję seksu.

Długi i niezwykle błogi seks dla obojga, wyraźnie mocniejszy i dłuższy orgazm, niesamowita erekcja, odkrywanie nowych możliwości między sobą – to wszystko uzyskasz dzięki kroplom Spanish Fly Maroc!

Każda kobieta po zaimplementowaniu kropli Spanish Fly Maroc zacznie odczuwać bardzo znaczne pożądanie oraz uruchomią się jej choćby najszczególniej skryte fantazje, które będzie chciała wykonać właśnie z tobą! Sprawi to, iż przeżyjesz najszczególniej atrakcyjny i najistotniej miły seks w swym życiu.

Jako, że krople są na dodatek przeznaczone dla panów to po ich zaimplementowaniu możesz liczyć na bardzo silną erekcję, a także o sporo mocniejsze i częstsze orgazmy. Twój czas regeneracji po stosunki stanie się o niemało mniejszy, więc w niedługim czasie znów będziesz mógł powrócić w wielkim stylu i tak poprzez całą noc!

Krople po dodaniu do napoju albo jedzenia nie zmieniają smaku więc możesz je bezpiecznie stosować.

Opakowanie: 15ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.