Menu

Tabletki na potencję Erectman 60 tabl

Cechy produktu

  • Producent Lovely Lovers 

Opis

ERECTMAN 60 CAPS - kapsułki wzmacniające erekcję i potencję u mężczyznSpróbuj kapsułek ERECTMAN, żeby przekonać się jak:- pobudzają do natychmiastowego wzwodu (aż 1200mg L-argininy!),- należycie wpływają na zaburzenia wzwodu,- wspomagają trafne krążenie krwi w ciałach jamistych penisa upraszczając osiągnięcie silnej i długiej erekcji,- sprzyjają prawidłowemu krążeniu w okolicach miednicy, co zwiększa doznania i siłę orgazmu.ERECTMAN to najsilniejsza dzienna porcja: aż 1200mg L-argininy i kompilacja 6 naturalnych silnie stężonych roślinnych ekstraktów Jak ERECTMAN wspomaga uzyskanie silnej erekcji?Kapsułki ERECTMAN są dedykowane mężczyznom, którzy chcą wspomóc naturalny proces uzyskania silnej i prosto osiągalnej erekcji.

korzystny wpływ na męską sprawność seksualną jest na ogół zasługą maksymalnej dziennej porcji L-argininy, która wynosi aż 1200mg! występowanie tego aminokwasu jest warunkiem niezbędnym do powstania erekcji, ponieważ odpowiada on za rozszerzenie produkcji tlenku azotu (NO).

Potwierdziły to badania opublikowane w BJU International. Efekty jakie uzyskasz dzięki kapsułkom ERECTMAN nie byłyby realne bez dodatku silnego suchego wyciągu (stopień koncentracji 4:1) z korzenia żeń-szenia, a także ekstraktów z pozostałych 5 składników naturalnego roślinnego pochodzenia m.in.

tribulus terrestris, pieprzu cayen, palmy sabałowej, pestek dyni, czy cytryńca chińskiego. Jak wynika z badań urologów z Uniwersytety z Sao Paulo aż 65,8% przebadanych mężczyzn, którzy uskarżali się na umiarkowane problemy z erekcją odnotowało znaczącą udoskonalenie wzwodu po codziennej suplementacji sproszkowanym żeń-szeniem.

ERECTMAN możesz stosować w dwojaki sposób:Sposób Nr 1: Przyjmując 3 kapsułki na 1 godzinę przed planowanym stosunkiem, by w pełni użyć potencjał zawarty w maksymalnej dawce 1200mg L-argininy, 300mg wyciągu 4:1 Tribulus terrestris, 150mg wyciągu 4:1 Żeń-szenia, 150mg wyciągu 4:1 Palmy sabałowej, 150mg wyciągu 4:1 pestek dyni, 150mg wyciągu 4:1 Shizandra chinesis i 75mg wyciągu 4:1 pieprzu Cayen.Koszt: 3 kapsułki to tylko 4,99zł - tyle kosztuje jednorazowa najsilniejsza dawka.efektywność: przy takim używaniu opakowanie 60 kapsułek starczy na 20 użyć maksymalnej porcji.Sposób Nr 2: W celu poprawienia ogólnej witalności wystarczy 1 kapsułka w czasie porannego posiłku, co pozwoli trwale uzupełnić brakujące części diety odpowiadające za silną erekcję będącą efektem prawidłowej sprawności seksualnej.

Przy okazji wesprzesz swoją wytrzymałość, i libido.Koszt: 1 kapsuła to tylko 1,66zł - tyle wynosi dzienny koszt suplementacjiEfektywność: przy takim używaniu opakowanie 60 kapsułek wystarczy na 2 miesiące suplementacji.UWAGA: Regularna suplementacja może wpływać na długoterminową ulepszenie produktywności seksualnej.

Dla słusznego efektu można związać sposób Nr 1 i Nr 2, czyli codzienne zażywanie 1 kapsułki i w dniu gdy planowany jest stosunek wziąć 3 kapsułki na godzinę przed. Należy jednak pamiętać o nie przekraczaniu zalecanych dziennych ilości.Bezpieczny i przebadanyERECTMAN jest suplementem diety zgłoszonym do GIS (Główny Inspektorat Sanitarny).

Bezpieczeństwo jego używania potwierdzają pozytywne wyniki badań laboratoryjnych przeprowadzonych w Hamilton Poland. Dzięki temu masz pewność,produkt jest najwyższej jakości i bezpieczny dla zdrowia....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.