E 8000 THI Agregat prądotwórczy trójfazowy PRAMAC (4,93 kW / 6,64kW) + OLEJ + DOSTAWA GRATIS

E 8000 THI Agregat prądotwórczy trójfazowy PRAMAC (4,93 kW / 6,64kW) + OLEJ + DOSTAWA GRATIS

  • Cena od: 6077
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

E 8000 THI Agregat prądotwórczy trójfazowy PRAMAC (4,93 kW / 6,64kW) + OLEJ + DOSTAWA GRATIS

Urządzenie idealne do profesjonalnych i intensywnych zastosowań. Wydajne, trwałe i funkcjonalne.To alternatywne źródło energii w nagłych wypadkach, w przemyśle i w domu, wszędzie tam gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej.PRAMAC POWER SYSTEM to grupa urządzeń, których jakość, wydajność, wysokie standardy produkcji oraz stosowane nowoczesne metody projektowe i technologie wytwarzania gwarantują że maszyny te spełniają międzynarodowe przepisy odnośnie hałasu i emisji szkodliwych substancji.Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodność sprawiają, że produkty marki PRAMAC cieszą się powodzeniem zarówno wśród użytkowników prywatnych jak i profesjonalnych.Agregaty PRAMAC posiadają certyfikat ISO 9001 oraz spełniają aktualne międzynarodowe normy - co gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo podczas użytkowania sprzętu i obsługi.Dokładne informacje dotyczące parametrów technicznych oraz zasady prawidłowej eksploatacji znajdują się w instrukcji obsługi agregatu.Przed podłączeniem odbiornika należy sprawdzić jego prąd rozruchowy!

Agregat prądotwórczy trójfazowy Pramac model E8000THI charakteryzują:- Łatwy w obsłudze- Profesjonalny- Oferuje doskonałe osiągi i niezawodność- Łatwy dostęp do filtra powietrza - wygodna i szybka wymiana- Gniazda posiadają zabezpieczenie IP44- Zabezpieczenie termiczne oraz wyłącznik zwarciowo-przeciążeniowy umiejscowione są bezpośrednio na generatorze,aby maksymalnie wykorzystać wytwarzaną moc i wyłączyć agregat przy przeciążeniu lub zwarciu- Czujnik niskiego poziomu oleju w standardzie- Rama sztywna i rurowa, jest wyjątkowo lekka oraz wytrzymała.Zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach.

PARAMETRY TECHNICZNESerwisy:Dostępne na terenie całej Polski, rozbudowana sieć serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Przesyłka zawiera:1. Zamówione produkty2. Paragon lub faktura3. Instrukcja obsługi w języku polskim4. Oryginalna karta gwarancyjna producenta UWAGA !!!Dostawa gratis wg warunków w zakładce: DOSTAWA

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie