Moje konto
  • Delonghi Filtr Ser3017 Delonghi Filtr Ser3017

Delonghi Filtr Ser3017

3 oferty z 3 sklepów

Producent DeLonghi WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Konesso.pl

★★★★★
4574 opinie

Filtr do ekspresu Delonghi DLS C002 SER3017

Filtr do ekspresu Delonghi DLS C002 SER3017

… DLS C002 Filtr Delonghi DLS C002 skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia oraz przedłuża żywotność ekspresu wpływając przy tym pozytywnie na jakość i smak przygotowywanej kawy. Filtr nadaje się do wszystkich ekspresów marki Delonghi. Stosowanie filtra gwarantuje otrzymanie zawsze świeżej przefiltrowanej, delikatnej w smaku wody, służącej do przygotowania herbaty i kawy. Specjalnie …

Dostępny od ręki  ✓

Filtr do ekspresu DeLonghi DLS C002

… 5513292811 Zapobiega osadzaniu się kamienia oraz przedłuża żywotność ekspresu wpływając na jakość i smak przygotowywanej kawy. Przeznaczony do ekspresów automatycznych z serii ECAM.Firma De’Longhi zawdzięcza swój rynkowy sukces stałemu rozwojowi oraz wprowadzaniu swoich produktów na różne segmenty rynku urządzeń AGD. Założony sto lat temu warsztat rzemieślniczy działał początkowo, …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ProducentDeLonghi
Filtr do ekspresu DeLonghi 5513292811
Zapobiega osadzaniu się kamienia oraz przedłuża żywotność ekspresu wpływając na jakość i smak przygotowywanej kawy. Przeznaczony do ekspresów automatycznych z serii ECAM.

Firma De’Longhi zawdzięcza swój rynkowy sukces stałemu rozwojowi oraz wprowadzaniu swoich produktów na różne segmenty rynku urządzeń AGD. Założony sto lat temu warsztat rzemieślniczy działał początkowo, jako małe przedsiębiorstwo dostarczające systemy grzewcze dla innych przedsiębiorstw.

Znaczący punkt zwrotny w historii firmy przynosi rok 2001, gdy Grupa De’Longhi przejęła doskonale zadomowioną na europejskim rynku markę urządzeń AGD Kenwood. Od tej chwili produkty do przygotowania potraw dominują w strategii handlowej firmy. Marka De’Longhi utrzymuje pozycję lidera w segmencie ekspresów do kawy, a dla marki Kenwood najbardziej charakterystyczne są wielozadaniowe roboty kuchenne. Każda z marek zachowują osobną tożsamość i specjalizację asortymentową, obie cieszą się bardzo wysokim wskaźnikiem zaufania wśród konsumentów, nie tylko w Europie.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

w porządku ★★★★☆
marysia 78
2013-06-05
Bardzo dobra ★★★★★
Ala
2013-04-20

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też