Moje konto
  • Tabletki odkamieniające Jura 3szt. - 61848 Tabletki odkamieniające Jura 3szt. - 61848

Tabletki odkamieniające Jura 3szt. - 61848

4 oferty z 4 sklepów

Producent Jura Rodzaj produktu odkamieniacz WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Odkamieniacz Jura w tabletkach

Pastylki odkamieniające firmy JURA, paczka zawierająca 3x3. Kamień jest największym wrogiem wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego, które wykorzystują wodę z kranu.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Konesso.pl

★★★★★
4585 opinii

Odkamieniacz, Tabletki odkamieniające Jura - 9sztuk

Odkamieniacz, Tabletki odkamieniające Jura - 9sztuk

… domowego, które wykorzystują wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej. Firma JURA opatentowała tabletki odkamieniające w celu przedłużenia czasu eksploatacji ekspresu do kawy poprzez usunięcie kamienia w sposób przyjazny dla ekspresu. Tabletki odkamieniające ekspres to obowiązkowy detergent, który po wprowadzeniu rozpuszcza kamień znajdujący się na ściankach układu oraz modułu zaparzającego. …

Dostępny od ręki  ✓

Odkamieniacz w tabletkach Jura

Łatwo i skutecznie oczyści kamień z urządzeń domowych, które do działania wykorzystują wode niefiltrowaną. Dzięki tabletką odkamieniającym Jura zapobiegniesz korozji swojego ekspresu. Tabletki przeznaczone do odkamieniania ekspresów ciśnieniowych firmy Jura. Usuń ze swojego ekspresu kamień i ciesz sie smakiem kawy jaką oferuje ci ekspres.

Dostępny od ręki  ✓

Tabletki odkamieniające Jura 3szt. - 61848

… specjalne tabletki przedłużające czas eksploatacji ekspresu w sposób dla niego przyjazny. Infolinia i wsparcie techniczne: Tel: 801-023-801, od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00. O firmie: Od 1931 rok u szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego. Jako pionier w branży automatycznych ekspresów do kawy JURA od połowy lat …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentJura
Rodzaj produktuodkamieniacz
Tabletki odkamieniające Jura 3szt. - 61848

Wszystkie sprzęty gospodarstwa domowego wykorzystujące wodę z kranu posiadają tego samego wroga. Jest nim kamień. Firma Jura wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów tworząc specjalne tabletki przedłużające czas eksploatacji ekspresu w sposób dla niego przyjazny.Infolinia i wsparcie techniczne: Tel: 801-023-801, od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00.


O firmie:
Od 1931 rok u szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego. Jako pionier w branży automatycznych ekspresów do kawy JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD. Aktualnie firma wykorzystuje swoje doświadczenie i know-how, rozwijając półprofesjonalne urządzenia dla biur i sektora gastronomicznego. Na tym szybko rosnącym rynku firma JURA dostarcza produkty najwyższej jakości w jednym tylko celu: zaparzenia najlepszej filiżanki kawy, niezależnie od tego, w jaki sposób ziarna są mielone czy palone.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też