Moje konto
  • Tabletki odkamieniające Jura 3szt. - 61848 Tabletki odkamieniające Jura 3szt. - 61848

Tabletki odkamieniające Jura 3szt. - 61848

3 oferty z 3 sklepów

Producent Jura Rodzaj produktu odkamieniacz WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Odkamieniacz Jura w tabletkach

Pastylki odkamieniające firmy JURA, paczka zawierająca 3x3. Kamień jest największym wrogiem wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego, które wykorzystują wodę z kranu.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Konesso.pl

★★★★★
5049 opinii

Odkamieniacz, Tabletki odkamieniające Jura - 9sztuk

Odkamieniacz, Tabletki odkamieniające Jura - 9sztuk

… Firma JURA opatentowała tabletki odkamieniające w celu przedłużenia czasu eksploatacji ekspresu do kawy poprzez usunięcie kamienia w sposób przyjazny dla ekspresu. Tabletki odkamieniające ekspres to obowiązkowy detergent, który po wprowadzeniu rozpuszcza kamień znajdujący się na ściankach układu oraz modułu zaparzającego. Uwaga, do jednego procesu odkamieniania należy użyć trzech tabletek odkamieniających …

Dostępny od ręki  ✓

Odkamieniacz w tabletkach Jura

Łatwo i skutecznie oczyści kamień z urządzeń domowych, które do działania wykorzystują wode niefiltrowaną. Dzięki tabletką odkamieniającym Jura zapobiegniesz korozji swojego ekspresu. Tabletki przeznaczone do odkamieniania ekspresów ciśnieniowych firmy Jura. Usuń ze swojego ekspresu kamień i ciesz sie smakiem kawy jaką oferuje ci ekspres.

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentJura
Rodzaj produktuodkamieniacz
Tabletki odkamieniające Jura 3szt. - 61848

Wszystkie sprzęty gospodarstwa domowego wykorzystujące wodę z kranu posiadają tego samego wroga. Jest nim kamień. Firma Jura wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów tworząc specjalne tabletki przedłużające czas eksploatacji ekspresu w sposób dla niego przyjazny.Infolinia i wsparcie techniczne: Tel: 801-023-801, od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00.


O firmie:
Od 1931 rok u szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego. Jako pionier w branży automatycznych ekspresów do kawy JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD. Aktualnie firma wykorzystuje swoje doświadczenie i know-how, rozwijając półprofesjonalne urządzenia dla biur i sektora gastronomicznego. Na tym szybko rosnącym rynku firma JURA dostarcza produkty najwyższej jakości w jednym tylko celu: zaparzenia najlepszej filiżanki kawy, niezależnie od tego, w jaki sposób ziarna są mielone czy palone.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też