Menu

Przytulanka uspokajająca Lew - DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ!!

Cechy produktu

  • Producent Funikids 

Opis

Uspokajająca przytulanka dla malucha - LWIAK-WALCZAK Grzywa ładna, choć trochę rozczochrana bardzo jeden niesforny kosmyk lubi opadać na czółko. Lwiak nie ma czasu go poprawić, jest zajęty czuwaniem nad bezpieczeństwem maleństwa.

Maluszka do snu utuli, a każdy koszmarek przegoni. Milutki w dotyku Lew przytulanka z delikatną grzechotką, a także licznymi wypustkami. Zabawka wspaniale stanie na wysokości zadania np. W trakcie karmienia, układania dziecka do snu (pełni funkcję uspokajającą, wyciszającą) oraz w codziennej zabawie.

Ta przyjemna i bardzo delikatna w dotyku przytulanka da Twojej kruszynce poczucie bezpieczeństwa, a Tobie komfort jej usypiania. Zabawkę można jeszcze zamocować w dowolnym miejscu na łóżeczku, wózku albo foteliku samochodowym wyjątkowy przyjaciel każdego Malucha już od pierwszych dni życia.Nr katalogowy: 107042Wymiary: 21 x 30 cmAkcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.