Menu

Przywieszka Małpka z dzwonkiem - DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ!!

Cechy produktu

  • Producent Funikids 

Opis

Małpek - Śmieszek Rodzinny promyczek słoneczny czarującą osobowością rozjaśni każdy dzionek. Wszelkich rozbraja swym chichotem, a brzmi przy tym jak milion delikatnych dzwoneczków. Spróbuj nie uśmiechnąć się na widok małpki!

Zawieszka urozmaici dziecku czas spędzony w łóżeczku, wózku lub foteliku samochodowym. Zawieszka może być używana na dodatek zamiennie przy matach edukacyjnych. Wyposażono ją w liczne komponenty, które w dodatku zwiększają jej efektowność.

Zabawka włącza wzrok (wyraziste barwy) i słuch dziecka (komponent dzwoniący). Zmysł dotyku rozwija dostatek użytych dzianin i ich faktur. Zawieszki Funikids są przeznaczone dla maluchów już od pierwszych dni życia.

wygodny zaczep mocujący powoduje, że rodzic może odpinać i przepinać zawieszkę z wózka do łóżeczka i na odwrót. Walor dźwiękowy to dzwoneczek w kształcie walca, obszyty barwnym materiałem. Zabawka dzwoni wesoło przy każdym potrząsaniu, zwracając uwagę maluszka.

Zawieszka z Małpką jest także zabawką sensoryczną, która pomaga dziecku poznać pierwsze kolory i zróżnicowane faktury materiałów.Nr katalogowy: 106687Wymiary: 11 x 33,5 cmAkcesoria w pakiecie: Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.