Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Akcesoria do krojenia, mielenia i ważenia.

Akcesoria do krojenia, mielenia i ważenia

156 produktów z 30 sklepów

strona 1 z 8

Wyposażenie SIEMENS MZ 5RS01

Producent SIEMENS SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 6 zł

Tarcza do krojenia warzyw kuchni azjatyckiej Bosch MUZ45AG1

Producent Bosch Rodzaj produktu tarcza SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 33%

Tarcza do krojenia warzyw kuchni azjatyckiej Bosch MUZ8AG1

Producent Bosch Rodzaj produktu tarcza SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 37%

Tarcza do tarcia ziemniaków Bosch MUZ8RS1

Producent Bosch Rodzaj produktu tarcza SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 39%

Tarcza do frytek Bosch MUZ8PS

Producent Bosch Rodzaj produktu tarcza SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

Nasadka do mielenia Bosch MUZ8RV1

Producent Bosch Rodzaj produktu nasadka SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 36%

Tarcza do tarcia ziemniaków Bosch MCZ4RS1

Producent Bosch Rodzaj produktu tarcza SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 73%

Tarcza do tarcia sera Bosch MUZ8KS1

Producent Bosch Rodzaj produktu tarcza SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 32%

Nasadka do makaronu typu Spaghetti Bosch MUZ5NV3

Producent Bosch Rodzaj produktu nasadka SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 70 zł

Stopa miksująca Bosch MFZ4060

Producent Bosch SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 4 zł

Zelmer 986.7 (ZMMA086C)

Producent Zelmer

… zdecydowanie wzbogaca funkcjonalność maszynki do mielenia - umożliwia szybkie ucieranie ziemniaków, przygotowywanie surówek, tarcie sera oraz szatkowanie na plastry i wiórki.Wyposażona jest w cztery tarki wykonane ze stali nierdzewnej:- do przecierania ziemniaków na placki,- do wiórek grubych,- do wiórek cienkich,- do plastrów.Pasuje do:Pasuje do wszystkich maszynek do mielenia firmy Z … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

Nasadka do mielenia Bosch MUZ 45RV1

Producent Bosch Rodzaj produktu nasadka SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 56%

Nasadka do przygotowania musu Bosch MUZ8FV1

Producent Bosch Rodzaj produktu nasadka SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 33%

Maszynka do mielenia Zelmer 887.5 / ZMM1005I ivory + przystawka do ciastek i makaronu

Producent Zelmer Rodzaj produktu przystawka

… mielenia [kg/min] 1.7 Metalowa komora mielenia Zabezpieczenie silnika przed zniszczeniem, przez zablokowanie Schowek na przewód Wyposażenie: 3 sitka o średnicy otworów 8 mm, 4 mm, 2,7 mm; sprzęgło; nożyk; wkładka dystansowa; miska zasypowa; popychacz; przystawki do makaronu i ciastek Wyposażenie dodatkowe (do nabycia oddzielnie): szatkownica z krajarką do krojenia w kostkę; krajarka do … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Akcesoria do krojenia, mielenia i ważenia

W kategorii „Akcesoria do krojenia, mielenia i ważenia” znajdziesz pomocne dodatki, które jeszcze bardziej usprawnią urządzenia znajdujące się w twej kuchni. Na pewno niejednokrotnie zdarzyło się tak, iż w szybki sposób chciałaś zmielić, bądź też zszatkować selera, kapustę, brokuł, czy por. Często krojenie zwykłym nożem pochłania dużo czasu, jest monotonne i po prostu nudne. Dlatego warto do tych czynności wykorzystać odpowiedni sprzęt. Idealnie wówczas sprawdzi się z pewnością szatkownica Zelmer. Jednakże pamiętaj o tym, że samą maszynę możesz wzbogacić kupując odpowiedni zestaw tarek. Cztery tarki, dzięki którym możesz przecierać ziemniaki na placki, wykonywać wiórka grube z poszczególnych warzyw i owoców, tworzyć wiórka cienkie lub cieniutkie plastry. To udogodnienie pomoże ci w szybko przygotować poszczególne warzywa na przykład do sałatki, deseru, czy ciasta.

Dzieci i dorośli uwielbiają frytki. Jeśli chcesz przygotować je z domowych ziemniaków, a nie chce ci się ich kroić monotonie nożem, to z pewnością warto do tego wykorzystać odpowiednią tarczę do frytek. Tarcza do frytek Bosch pasuje do różnych modeli urządzeń tego producenta. Dzięki temu urządzeniu możesz pokroić surowe ziemniaki na frytki. Jest to z pewnością duże udogodnienie w przypadku, gdy organizujesz przyjęcie, lub też rodzinne spotkanie, a chcesz do potrawy zaserwować domowe frytki. Wielu ludzi często męczy się wyciskaniem owoców, warzyw. Po co to robić, skoro może wyręczyć cię w tym wyciskarka Bosch MUZ. Jest to wyciskarka od owoców i warzyw- za jej pomocą możesz wyciskać także sok z pomidorów, owoców jagodowych lub z owoców dzikiej róży. Sprzęt został wyposażony również dodatkowo w ochronę przed rozpryskiwaniem. Dzięki niemu nie zabrudzisz kuchni.

W każdy domu potrzebny jest odpowiedni sprzęt, by móc przygotować przepyszne posiłki. Nawet najwięksi pesymiści co do gotowania będą mogli zająć się tą czynnością po uprzednim odwiedzeniu kategorii „Akcesoria do krojenia, mielenia i ważenia”.

Sprawdź też