Menu

DRONTAL TABLETKI DLA KOTÓW 2SZT

Cechy produktu

  • Producent Bayer 

Opis

Bayer Drontal to tabletki powlekane na pasożyty dla kotów - opakowanie posiada dwie tabletki.

Skład:

pyrantelu embonian 230mg, prazikwantel 20mg

wskazania:

Zwalczanie inwazji nicieni i tasiemców przewodu pokarmowego kotów, takich jak: Toxocara cati, Ancylostoma tubaeforme, Ancylostoma braziliense, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia taenieformis, Mesocestoides spp., Joyeuxiella spp.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u kociąt przed ukończeniem trzeciego tygodnia życia. Nie stosować u kotek w pierwszych dwóch trymestrach ciąży.

Dawka lecznicza to 5mg/kg m.c. Prazikwantelu i 57,5 mg/kg m.c. Embonianu pyrantelu, co odpowiada 1 tabletce na 4kg m.c. Doustnie.

Podawanie:

Preparat podaje się jednorazowo, najlepiej w kawałku mięsa lub innego smakołyku. Można go również dzielić, rozgniatać i mieszać z karmą. Może być użytkowany bez względu na typ diety.

Przed stosowaniem u zwierząt w złym stanie ogólnym albo wskazujących objawy silnego zarobaczenia, należy zwrócić się o poradę lekarza weterynarii.

W celu ograniczenia ryzyka ponownej inwazji, wszystkie zwierzęta bytujące razem powinny być leczone w tym samym czasie.

W celu eliminacji i ograniczenia ryzyka ponownej inwazji nicieni i tasiemców, zalecane jest rutynowe wykorzystywanie co 3 miesiące.

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, artykuł jest przystępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych, a także sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego typu produktów osiągalny jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. Z 2008r., nr 45, poz. 271).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.