Menu

Filtr PGYTECH UV do DJI Mavic Air 2

Cechy produktu

  • Producent PGYTECH 

Opis

Najwyższa jakość

Filtr posiada twardą powłokę, która chroni obiektyw i oraz czujniki, uniemożliwiając przedostawaniu się światła UV do aparatu. Blokuje niebieskie światło, które podczas fotografowania na otwartych przestrzeniach takich jak morze czy pokaźne pola, zapobiega powstawaniu na zdjęciu niebieskich i białych prześwitów.


Uzyskaj piękne smugi

uniemożliwia prześwietleniu i nasyca kolory. Jest to bardzo {pomocn|przydatn)e podczas rejestrowania mgieł lub nocnych smug światła, takich które powstają np. Przy próbie uchwycenia samochodu w trakcie jazdy. Redukuje prędkość przysłony w celu stworzenia, płynnych, filmowych ujęć.


Filtr CPL

Filtr CPL eliminuje odblaski błyszczących powierzchni takich jak woda, śnieg, a nawet szyby. Zwiększa nasycenie kolorów i przejrzystość obrazu, tworząc bardziej wyraziste i żywe zdjęcia. Przekręć nim, aby zwiększyć efekt polaryzacyjny.


Filmowe nagrania

Hybrydowy filtr ND-PL chroni przed niechcianymi odbiciami światła. Aby tworzyć żywsze zdjęcia, nasyca kolory i poprawia ostrość obrazu. Skraca czas otwarcia migawki i chroni przed prześwietleniem, dzięki czemu uzyskamy piękne, filmowe nagrania z lotu. Przekręć go, aby zwiększyć efekt polaryzacyjny.


Przemyślany design

Aluminiowa rama CNC Aviation sprawia, że filtr jest wyjątkowo lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały. Filtr został starannie zaprojektowany, dzięki czemu filtr nie wpływa na równowagę drona, a materiał, z którego został wykonany, zapewnia odporność na korozję.


Niemiecka jakość szkła

Filtr wykorzystuje niemieckie szkło SCHOTT, które zostało wielokrotnie oszlifowane i wypolerowane, dzięki czemu posiada niski współczynnik załamania światła, co sprawia, że uzyskane na zdjęciu kolory są bardzo dokładne. Dwustronna, wielowarstwowa powłoka filtra odpycha wodę i olej, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Twarda powłoka filtra czyni go również odpornym na zarysowania.

Specyfikacje


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.