Menu

Walizka ochronna do DJI Mavic Air 2 / Air 2s

Cechy produktu

  • Producent DJI 

Opis

Walizka ochronna do DJI Mavic Air 2 - zadbaj o bezpieczeństwo swego drona

Wytrzymała walizka ochronna na DJI Mavic Air 2 usprawnia bezpieczny transport i przechowywanie Twojego drona. Co powoduje, iż tak prawidłowo sprawdza się w swojej roli? idealna jakość wykonania, klasa wodoodporności IP67 i imponująca pojemność. Dzięki czemu produkt umożliwia zachowanie Mavic Air 2 w całkowitym bezpieczeństwie niezależnie od warunków.


Imponująco wytrzymała

Walizka akcentuje się bezkonkurencyjną wytrzymałością. Pomyślnie przeszła rygorystyczne testy niepodatności na skrajnie wysokie i niskie temperatury, a także na wstrząsy. Nie zaszkodzi jej na dodatek upadek nawet z 1 m wysokości. Wszystko to sprawia,zapewnia ona kompleksową ochronę Twojego drona właściwie w każdej sytuacji.


Pyłoszczelna i wodoodporna

Case ma na dodatek klasę IP67, co oznacza, że jest on całkowicie pyłoszczelny. Co więcej, umieszczonemu w nim dronowi nie zaszkodzi krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. Nie musisz już obawiać się deszczu czy przypadkowego zachlapania - dzięki walizce ochronnej DJI Twój Mavic Air 2 pozostanie całkowicie bezpieczny.


Wystarczająco dużo miejsca

Nie mniej ważną zaletą etui jest jego pokaźna objętość. Bez problemu zmieścisz w nim nie tylko swojego drona, lecz też pilota do zdalnego sterowania, 5 zapasowych akumulatorów, zasilacz, ładowarkę samochodową, hub ładowania, przewód zasilania, adapter powerbank, pakiet filtrów oraz 2 pary zapasowych śmigieł. Walizka ochronna DJI oferuje więc możliwość bezpiecznego przechowywania i transportu równocześnie Twojego Mavic Air 2, jak i wszelkich potrzebnych akcesoriów.

Specyfikacja
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.