Moje konto
  • Torebki filtracyjne z włókniny T 10/1, T 12/1 Torebki filtracyjne z włókniny T 10/1, T 12/1

Torebki filtracyjne z włókniny T 10/1, T 12/1

1 oferta z 1 sklepu

Informacje o produkcie

Trójwarstwowe torebki filtracyjne z włókniny. Dla odkurzaczy T 10/1, T 12/1.

Wszyscy znają ten problem: w miarę jak papierowa torebka filtracyjna odkurzacza napełnia się, siła ssąca odkurzacza spada, gdyż pory papieru zatykają się. Rozwiązaniem jest stosowanie torebek filtracyjnych z włókniny. Nie są one większe od konwencjonalnych torebek papierowych, ale mogą zgromadzić trzy razy więcej kurzu! Dzięki temu użytkownik może dłużej pracować bez przerw na wymianę torebki. Efektywność pracy rośnie, a koszty materiałów eksploatacyjnych – spadają!

Wysoka zdolność do absorbowania kurzu wynika z trójwarstwowej struktury materiału tej torebki. Od wewnątrz materiał składa się z grubszych włókien, które zatrzymują cząsteczki o rozmiarach powyżej 2 μm. Środkowa warstwa składa się z bardzo drobnych włókien, zaś warstwa zewnętrzna zapewnia ochronę przeciw rozdarciu filtra (obie wychwytują cząsteczki o rozmiarach poniżej 2 μm). Pory takiego materiału zatykają się znacznie wolniej niż pory zwykłej dwuwarstwowej torby papierowej, a przy tym przez długi czas w miarę zapełniania się torebki, siła ssąca odkurzacza pozostaje praktycznie na niezmienionym poziomie. Współczynnik wychwytu – wliczając nawet bardzo drobne cząsteczki o rozmiarach 0,3 μm – wynosi tu 98 %, czyli jest o 48 % większy niż w przypadku konwencjonalnych toreb papierowych. Przechwytywane jest ok. 99 % standardowego kurzu (rozmiary cząsteczek 2 μm), co odpowiada filtrom klasy M.

Dzięki materiałowi o specjalnej strukturze włókien i zastosowanemu w ich produkcji ultradźwiękowemu spajaniu szwów, torebki są wyjątkowo odporne na rozdzieranie – pod warunkiem, że są stosowane poprawnie! Nie uszkadzają ich przedmioty o ostrych krawędziach, takie jak spinacze biurowe, ziarnka piasku, żwirek. Polecamy!

Opakowanie - 10 szt.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też