Menu

Okular z dalmierzem MOA do lunet obserwacyjnych Razor HD 85 mm

Cechy produktu

  • Producent Vortex Optics 

Opis

Okular Razor HD MOA z wtopioną podziałką pozwala na dokładne określenie odległości do celu. Okular pozostał specjalnie zaprojektowany do nowej generacji lunet obserwacyjnych 27-60×85 mm Razor HD.

Szerokokątny okular Razor o 22× powiększeniu, w odróżnieniu od wersji 20-60× zagwarantuje dużo szersze pole widzenia, a dzięki stałemu rozszerzeniu także najwyższą rozdzielczość obrazu. Naniesiona na optykę siatka wyrażona w MOA umożliwia obliczanie korekty odległości i poprawek na wiatr.

wykorzystanie wyselekcjonowanego szkła HD zapewnia bardzo wysoką rozdzielczość, minimalizuje aberrację chromatyczną, gwarantuje wyjątkowo wierne odwzorowanie , a także ostrość obrazu od krawędzi do krawędzi.

Na wszystkich powierzchniach szkło-powietrze użyto powłoki antyrefleksyjne XR klasy premium, które rewelacyjną transmisję światła, a także świetną jasność i klarowność widzianego obrazu. Ultra twarde powłoki zewnętrzne ArmorTek chronią optykę przed zarysowaniem, zatłuszczeniem i brudem.

Optyka została także uszczelniona za pomocą o-ringów, co zapobiega dostaniu się do wnętrza okularu wilgoci, kurzu, a także innych skażeń. Wypełnienie argonem zapewnia także wodoodporność (ochrona przed deszczem i mgłą), a także uniemożliwia wewnętrznemu parowaniu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.