Menu

Opona szosowa INNOVA 20 cm (8 cali) - zestaw 4 sztuki

Cechy produktu

  • Producent INNOVA 

Opis

Szosowa opona marki INNOVA o średnicy 200 mm (8 cali) do rolek terenowych Powerslide, a także Skike, to najlżejsza (tylko 180 g/szt.) i jednocześnie najszybsza opona na rynku!

8-calowa opona INNOVA została zaprojektowana z myślą o prędkiej jeździe typowo po drogach asfaltowych. Oczywiście dodatkowo wjedziecie na niej na ścieżki terenowe, ale raczej te bardziej ubite, szutrowe. Po prostu nie zapewni ona wtedy takiej przyczepności jak opony przeznaczone z reguły na trasy terenowe.

pasuje do modeli rolek Powerslide (Grave Digger), oraz Skike v9 Fire i Tour 200 mm oraz rolek terenowych pozostałych producentów (m.in. SRB XRS06, SRB XRS07, Gate Skate, Nordic Scout)

UWAGA! Dla tych opon zalecane ciśnienie to 50 P.S.I. (na krótki okres czasu, np na zawody, można ją pompowac do ciśnienia 60 P.S.I.)

Proszę pamiętać, iż każda opona, im mocniej będzie napompowana, tym obszerniejsze prawdopodobieństwo jej rozsadzenia, co może spowodować poważne obrażenia podczas np szybkiego zjazdu!

UWAGA: Nadal obowiązuje promocja, iż przy kupnie dętek albo opon w naszym sklepie, możecie je wymienić u nas za darmo.

szczegóły znajdują się w tym artykule: darmowa zamiana opon

pakiet gromadzi 4 sztuki

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.