Menu

Płyta indukcyjna z okapem blatowym GLOBALO Oranier KXI 1062 Basic-Plus - 28 dni na zwrot - Wysyłka 0 zł - Dostawa nawet w 24h

Cechy produktu

  • Producent GLOBALO 

Opis

Opis: Klasa energetyczna: B, płyta szklana ceramiczna, szer. 59 cm, gł. 52 cm, sterowanie dotykowe Touch Control, produktywność max. 545 m3/h, głośność min. 37 dB, wykonanie: ceramika, stal szlachetna (nierdzewna) Inox.

Cechą typową i główną zaletą płyty indukcyjnej z okapem blatowym GLOBALO Oranier KXI 1062 Basic-Plus jest ulokowanie wyciągu kuchennego na tyle płyty cieplnej. Rozwiązanie to umożliwia komfortowe gotowania na pełnej szerokości płyty.

na dodatek rozwiązanie to powoduje, że istnieje możliwość zamontowania szuflad bezpośrednio pod płytą kuchenną. Okap charakteryzuje się cichą pracą nawet na najwyższym biegu, dzięki czemu w trakcie jego pracy możesz luźno rozmawiać albo słuchać muzyki.

Klapa okapu po zamknięciu licuje się na równi z płytą grzejną, dzięki czemu całość jest prosta w czyszczeniu, podobnie jak zintegrowana miska ociekowa i filtr przeciwtłuszczowy - starczy, iż włożysz je do zmywarki.

Linia Oranier zalety i korzyści dla użytkownika płyty indukcyjnej z okapem blatowym GLOBALO Oranier KXI 1062 Basic-Plus Połączenie okapu kuchennego ze szklaną płytą grzejną usatysfakcjonuje zarówno zwolenników futurystycznego designu, jak i tych, którzy ponad wszystko stawiają na funkcjonalność.

efektywność maksymalna: 545 m3/h Praca w trybie pochłaniacza/wyciągu Sterowanie dotykowe (zintegrowane z płytą indukcyjną) Funkcjonalności: Okap kuchenny działa zarówno w trybie pochłaniacza absorbując zapachy dzięki filtrowi węglowemu jak i wyciągu.

Funkcje związane z działaniem płyty grzejnej, takie jak opóźnione wyłączenie, funkcja grilla, usprawniają przygotowywanie posiłków i zapanowanie nad kuchennym chaosem. Intuicyjne sterowanie dotykowe. Timer wyłączy okap po ustalonym przez użytkownika czasie.

Funkcja blokady przed dziećmi, daje rodzicom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że ich pociechy same nie włączą płyty cieplnej. Wskaźnik czyszczenia filtra przeciwtłuszczowego (wyłapującego cząsteczki tłuszczu) dostępny na wyświetlaczu.

dzięki czemu wiadomo, kiedy go wyczyścić. Przeznaczenie: Okap kuchenny połączony z płytą grzewczą spełni oczekiwania w pionierskich, użytecznych kuchniach. Dzięki możliwości rezygnacji z konwencjonalnego okapu, zyskuje się wolną przestrzeń w zabudowie kuchennej.

Materiały: Stal szlachetna (nierdzewna) jest stylowa i z łatwością ją pielęgnować. Ceramika jest rewelacyjnie gładka, nie powoduje trudności w myciu i jest odporna na uszkodzenia. Korzystnie wiedzieć! Ceramika jest materiałem przystępnym do utrzymania w czystości.

wystarczy przetrzeć zabrudzenia miękką ściereczką, nasączoną jedynie odpowiednim (przeznaczonym do płyt grzewczych) preparatem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.