Menu

Ustniki do fajek Mr Bróg Ustnik ABS Akryl

Cechy produktu

  • Producent Mr Bróg 

Opis


Ustniki do wszystkich modeli fajek z pracowni Mr Bróg.
Numer ustnika z listy wyboru odpowiada numerowi fajki do której ma on pasować.
zdjęcia ukazują przykładowe ustniki.
Jeżeli posiadasz fajkę z naszej pracowni, na spodniej części szyjki odnajdziesz jej numer oraz nazwę, która pozwoli na dostosowanie adekwatnego ustnika. Jeżeli nie odszukasz tu numeru ustnika którego potrzebujesz, napisz lub zadzwoń do nas by ustalić czy jest on przystępny. Należy pamiętaćwielka część ustników jest ściśle pasowana i warunkiem poprawnego wykonania ustnika, może być przesłanie fajki do naszej pracowni.
w sytuacji fajek innej producenta, warunkiem dorobienia ustnika jest przesłanie jej do naszej pracowni, a także określenie preferowanego materiału ( akryl, ebonit, ABS, róg naturalny, drewno, inne). Cena ustalana jest indywidualnie dla każdej usługi zależnie od poziomu trudności wykonania ustnika oraz użytego materiału. Średni koszt ustnika akrylowego albo ebonitowego to 40 zł.
Sprzedawane ustniki są jedynie półfabrykatami i przed założeniem do fajki niektóre z nich mogą wymagać obróbki i spasowania. (Dot. Ustników nie pasowanych z fajką w naszej pracowni)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.