Menu

Frezarka 40W do paznokci + x6 frezów z nakładkami

Cechy produktu

  • Producent My No1 
  • Rodzaj frezy i kapturki 

Opis

PROFESJONALNA FREZARKA POLERKA DO MANICURE I PEDICURE 40Watt

Profesjonalna i tworzona z szczególnie wysokiej jakości technologi o maksymalnej mocy 40W z pełną regulacją obrotów zarówno na panelu urządzenia jak i za pomocą pedału nożnego. Obroty w obu kierunkach w prawym i lewym pozwalają niezwykle skrupulatnie dokonywać polerowania lub frezowania.

Głowica wytworzona ze wysokiej jakości stali, aluminium i tworzywa nienaturalnego dodatkowo zaopatrzona w postępowy system prędkiego i łatwego montażu lub zmiany frezów: swift and lock

Urządzenie wytwarzane w technologii produkcji maszyn stomatologicznych zagwarantuje solidność i bezpieczeństwo stosowania.

pakiet gromadzi:

1. Frezarkę/polerkę – fachowe urządzenie z regulacją obrotów ręcznie i nożnie. Urządzenie dodatkowo ma możliwość dostosowywania obrotów pracy frezów w obu kierunkach: w praw jak i w lewo.

2. Głowicę – wyjątkowo staranna wyprodukowana z wysokiej jakości aluminium, stali i tworzywa sztucznego. Głowica nowoczesny systemem szybkiego i przystępnego montażu i/albo zamiany frezów. Głowica jest podłączona do Frezarki na długim i sprężynowym kablu co pozwala na swobodną i dokładną pracę.

3. Dodatkowa podstawka pod głowicę – poza tą widoczną na urządzeniu Pedał nożny – znacznie upraszcza pracę poprzez dostosowywanie szybkości nogą podczas starannego polerowania/frezowania

4. Zestaw x6 frezów + 6 nakładek ściernych na frez. Umożliwia wykonanie szerokiego wachlarza polerowania i frezowania paznokci

5. Instrukcję obsługi w języku polskim

Serwis i gwarancja w Polsce jak wszelkich naszych pozostałych urządzeń z oferty. Gwarancja 12 miesięcy.

wymiary frezarki: Długość: 14,5cm Szerokość: 11,5cm Wysokość: 8cm

rozmiary głowicy: Długość 13,5cm Średnica 2,5cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.