Menu

Planner NEONAIL 2021

Cechy produktu

  • Producent Neonail 

Opis

Planner NEONAIL 2021

Planner na 2021 rok – kalendarz, który pomoże Ci się zorganizować!

Stylowy, inspirujący i istotnie poręczny – oto limitowany kalendarz na 2021 rok od NEONAIL! Dlaczego warto go posiadać? Ponieważ z jego pomocą już nigdy o niczym nie zapomnisz – starczy, że zapiszesz w nim wszystkie ważne wydarzenia, plany oraz daty. Sumiennie wypełniany kalendarz od NEONAIL pomoże Ci nie tylko zapanować nad obowiązkami,też tak pokierować swym dniem, by znaleźć czas na relaks i przygotowanie nowej kreacji paznokci! Nie da się na dodatek ukryć, iż planner na 2021 rok jest po prostu błyskotliwy! Połączenie dziewczęcego, pudrowego różu i złotych części powoduje, że trudno oderwać od niego wzrok.

Limitowany kalendarz od NEONAIL – zaplanuj swój 2021 rok!

Mówi się, iż planowanie jest podstawą sukcesu – teraz możesz zanotować w kalendarzu od NEONAIL wszystko, czego Ci trzeba! wyszukasz w nim z zasady ergonomiczny rozkład roczny, miesięczny, a także tygodniowy,także miejsce, gdzie zaplanujesz cele, które chcesz osiągnąć w 2021 roku! na dodatek sztywna okładka, a także solidna spirala sprawią, iż nie musisz się martwić o jego uszkodzenie – śmiało zapakuj planner do torebki,za każdym razem posiadać go przy sobie!

Rozpocznij 2021 rok z nową energią, a także wytwornym kalendarzem – zaplanuj go tak, by osiągnąć zamierzone cele i zawsze posiadać spektakularnie wytwarzany manicure!

Format: B5 (17x24,5cm bez spirali)
Układ: 7 dni na dwóch stronach
Okładka: twarda
konstrukcja: spirala
Kolor: różowy o matowym wykończeniu
Zdobienia: lśniące, złote elementy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.