Menu

Lampa lutownicza gazowa Topex na naboje 190 g

Cechy produktu

  • Producent Topex 

Opis

Lampa lutownicza gazowa TOPEX 44E141


Przylutować czy zalutować?


Co to jest lutlampa? Lutlampa to inaczej mówiąc lampa lutownicza. Lampy lutownicze służą do lutowania ( miękkiego albo twardego) metalowych elementów. W przypadku lutowania miękkiego łączone są elementy w temperaturze poniżej 450 stopni Celsjusza najczęściej jest to stal, cynk i mosiądz. Natomias t lutowanie twarde wymaga temperatury wyższej niż 450 stopni i tu lutujemy srebro, złoto, stal węglową, a także miedź.za pomocą takiej lampy możemy również robić inne rzeczy takie jak np. Gięcie rur, opalanie farb albo cynowanie. Polecamy lampę Topex, bo to rewelacyjna jakość w rozsądnej cenie polecana poprzez wielu użytkowników.


Dlaczego polecamy lampę lutowniczą Topex 44E141? Bo narzędzia producenta TOPEX to narzędzia o genialnej jakości, sprawdzone i sugerowane przez tysiące użytkowników. A model: 44E141 to super lampa dedykowana do lutowania przy pomocy gazu w nabojach. Użyć ją można do wielu rzeczy, nie tylko do lutowania. Metalowa pokrywa broni wymienny nabój z gazem. Dodatkowym atutem lampy jest regulacja płomienia. Temperatura pracy to 1350 stopni Celsjusza a zużycie gazu na poziomie 180g/h. Piezoelektryczny zapłon odpowiada za niezwłoczne odpalenie lampy.
*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.