Menu

Stamos Germany Ekran spawalniczy - 239 x 175 cm SWS04 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent Stamos Germany 

Opis

Kurtyna spawalnicza Stamos Welding Group bezusterkowy ekran spawalniczy firmy Stamos Welding Group to artykuł dedykowany do ochrony osób postronnych przed światłem łuku spawalniczego, iskrami i odpryskami.

Dzięki swoim rozmiarom wydajnie oddziela obszar roboczy.wyświetlacz spawalniczy SWS04 – charakterystyka Prezentowana zasłona spawalnicza to produkt, którego zadaniem jest wydzielenie obszaru roboczego dla spawacza.

skutecznie broni osoby znajdujące się w pobliżu przed szkodliwym działaniem łuku spawalniczego. Jest wykonany z trwałych tworzyw i opatrzony odpowiednimi certyfikatami. Już teraz skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu producenta firmy Stamos Welding Group, gdzie wysoka jakość produktów idzie w parze z ich atrakcyjnymi cenami.

Winyl o grubości 0,4 mm niepodatny na działanie promieni UV i trudnopalny Szwy wyprodukowane z solidnych nici opornych na żar i ogień spora powierzchnia ochronna o wymiarach 239 x 175 cm Zgodność z normą EN ISO 25980 łatwe mocowanie - na całym obwodzie znajdują się przelotki do mocowania na stelażu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.