Menu

Stamos Germany Spawarka MIG/MAG - 175 A - 230 V - przenośna - drut gratis S-MIGMA-175 - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent Stamos Germany 
  • Rodzaj drut 

Opis

Spawarka MIG/MAG Stamos Germany S-MIGMA-175Spawarka MIG/MAG S-MIGMA-175 producenta Stamos Germany to artykuł dedykowany do amatorskich zastosowań. Urządzenie nieprzeciętnie spisze się w trakcie przydomowych prac spawalniczych np.

w garażu, warsztacie i na otwartym terenie. Umożliwiając stosowanie trybów takich jak MIG, MAG, MMA i FCAW, sprzęt pasuje do obróbki najróżniejszych tworzyw. S-MIGMA-175 cechuje się korzystną jakością spoiny, niezawodnością działania i łatwością i wygodą transportu.Migomat Stamos Germany S-MIGMA-175 – charakterystykaSpawarka MIG/MAG S-MIGMA-175 to urządzenie spawalnicze niezwykle proste w obsłudze.

pozwala na spawanie w trybach MIG, MAG, MMA i FCAW. Ze względu na swoje nieduże gabaryty spawarkę łatwo się transportuje, a udogodnieniem w tej kwestii jest użyteczny uchwyt. Prezentowany towar firmy Stamos Germany został doceniony poprzez mnóstwo osób, amatorsko zajmujących się spawalnictwem.

Wielofunkcyjność – dost Spawanie MMA, FCAW MIG, MAG 175 A / 230 V Podajnik drutu skuteczny wentylator uzupełniające akcesoria

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.