Menu

Stamos Germany Spawarka TIG/MIG/MAG/MMA - 250 A - drut gratis S-MIGMA 250.IGBT - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent Stamos Germany 
  • Rodzaj drut 

Opis

Spawarka TIG/MIG/MAG/MMA - 250 A - drut gratisZaprojektowana zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technicznymi spawarka producenta Stamos Germany idealnie odszuka się w komercyjnym stosowaniu. Dzięki wszechstronności urządzenie spawalnicze S-MIGMA 250.IGBT sprawdza się w pracach budowalnych, konstrukcyjnych, a także renowacyjnych – zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Za sprawą technice inwertorowej IGBT osiągnięto dużą moc i wysoki stopień bezusterkowości przy zachowaniu niewielkich wymiarów oferowanego sprzętu.Spawarka 4 w 1 od Stamos Germany – opisOferowana spawarka do łączenia prądem żelaza, stali, żeliwa, miedzi, niklu oraz magnezu (i ich stopów) została tworzona zgodnie z niemieckimi standardami jakości.

firma Stamos Germany zadbała, żeby do Twoich rąk trafiło narzędzie o szerokiej wszechstronności. Model S-MIGMA 250.IGBT to wielofunkcyjny sprzęt umożliwiający pracę najpopularniejszymi spawalniczymi metodami.

konkretne wykonanie 4 w 1: MIG/MAG, MMA, TIG, FCAW Prąd spawania: 10-250 A IGBT Hot Start, indukcyjność Kompaktowy rozmiar

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.