Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Akcesoria sportowe dla dzieci.

Akcesoria sportowe dla dzieci

17 produktów z 7 sklepów

Rękawiczki Juniorskie Lemon Baby Biker czerwone z żółtą aplikacją rozm. 5

Producent Lemon

… Baby czerwone rozm. 5 Rękawiczki Juniorskie sportowe w bardzo okazyjnej cenie. Wewnętrzna część dłoni wykonana jest z syntetycznej skóry zamszowej Amary. W miejscach najbardziej narażonych na otarcia i odciski rękawiczki mają miękką wyściółkę. Dodatkowe wzmocnienie w newralgicznym punkcie (między kciukiem a palcem wskazującym). Zapięcie na rzepy na nadgarstkach zapewnia optymalne … SZCZEGÓŁY →

Dziecięce Gogle narciarskie Arctica G-1001 D

Producent Arctica

… wykonania w przystępnej cenie. Ramka:TPU. Szkło: wykonane z dwóch tworzyw: pomarańczowa szyba zewnętrzna wykonana z poliwęglanu pokryta delikatną powłoką lustrzaną, szyba wewnętrzna z octanu celulozy pokryta warstwą antifog, zapobiegającą parowaniu Wewnętrzna dwuwarstwowa gąbka antyalergiczna. Filtr UV 400. Kategorie szkieł i przepuszczalność światła: G-1001/B/D/E: kat.2 - średnio … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Akcesoria sportowe dla dzieci

By dzieci mogły aktywnie uprawiać sport, muszą mieć odpowiednie do tego akcesoria. Z jednej strony niektóre ułatwiają uprawianie danej dyscypliny, natomiast z drugiej zabezpieczają dziecko przed urazami. Jednym z najczęściej i najbardziej pożądanych akcesoriów dla dziecka, które jeździ na rowerze, łyżworolkach, bądź też gokartach jest kask. Są one w różnych kolorach i kształtach. Chronić może zarówno całą głowę, jak i też jej górą część. Wybór jest ogromny, w zależności od upodobania, każdy znajdzie coś dla siebie.

Sport wiąże się z wysiłkiem fizycznym, a to z kolei jest nierozerwalnie związane z poceniem się i termoregulacją. By móc lepiej zatrzymywać ciepło i odprowadzać pot, stworzone zostały specjalne modele bielizny. Przykładem tego może być termoaktywna bielizna młodzieżowa, która to usprawnia procesy termoregulacji. Jeśli jeździmy na rowerze to z pewnością bardzo przydadzą nam się rękawice rowerowe dla dzieci. Mogą one pokrywać w całości nasze palce lub też jedynie w pewnym stopniu. Jeśli natomiast uprawiamy sporty walki, to z pewnością przyda nam się na przykład kimono do karate lub też do judo w różnorodnych kolorach - w zależności od upodobania albo wymagań trenerów.

Akcesoria sportowe dla dzieci to także wszelkiego rodzaju ochraniacze zarówno na łokcie, jak i też kolana, czy nadgarstki. Produkowane są w różnych rozmiarach, toteż nie będzie problemu z ich odpowiednim dobraniem. Jeśli jeździmy rowerem po zmroku, to winniśmy zainwestować w specjalny zestaw oświetleniowy, w skład którego wchodzi komplet lamp i odblasków. Wiele osób lubi mierzyć swe postępy w trakcie uprawiania sportu, ile kilometrów przebędziemy w danym dniu, z jaką prędkością i w jakim czasie. Idealnym akcesorium, które pomoże nam w mierzeniu osiągów, będzie prędkościomierz. Korzystając ze specjalnych akcesoriów, uprawianie sportu przez dzieci jest dużo łatwiejsze, przyjemniejsze i co najważniejsze – mniej kolizyjne.

Sprawdź też