Moje konto
  • AC18 Wzmacniacz antenowy liniowy moc 18 dB AC18 Wzmacniacz antenowy liniowy moc 18 dB

AC18 Wzmacniacz antenowy liniowy moc 18 dB

1 oferta z 1 sklepu

Producent Mezon WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMezon
Wzmacniacz AC18 służy do wzmocnienia sygnałów TV naziemnej DVBT w paśmie UHF, 470 - 870 MHz . Zasilanie do wzmacniacza doprowadzone jest poprzez wyjście sygnału (kablem koncentrycznym).

Wzmacniacz nie wymaga dodatkowego zasilacza, wystarczy zasilanie z tunera DVB-T - 5V DC.

Wzmacniacze wykonane są w oparciu o scalony wzmacniacz wysokich częstotliwości zapewniający stabilność wzmocnienia w czasie, liniowość charakterystyki oraz odporność na wysokie poziomy wejściowe . Każdy wzmacniacz posiada wbudowane filtry eliminujące sygnały zakłócające z poza pasma użytecznego.

Płytka wzmacniacza zamknięta jest w elektromagnetycznie szczelnej odlewanej metalowej obudowie zakończonej odpowiednio gniazdem i wtykiem „F" . Wzmacniacz może być przykręcany bezpośrednio do wyjścia F anteny TV (należy tylko zabezpieczyć połaczenia F).

Wzmacniacze są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne i zalecane do stosowania przy antenach DVBT . Wzmacniacz tłumi sygnały z poza pasma, np. GSM i CB

Należy zwrócić uwagę na bardzo małe wymiary wzmacniacza 55 mm na 10 mm . Średnica wzmacniacza jest porównywalna z grubością kabla koncentrycznego. Umożliwia to montaż wzmacniacza np. rurce kablowej (peszel) , pod ociepleniem itp.


Parametry techniczne:
  • Wzmocnienie: 18dB
  • Szumy własne: 4 dB
  • Maksymalny poziom wyjściowy dla pojedynczego kanału: 108dBuV
  • Pasmo: 470- 870 MHz
  • Zasilanie: 5V / 40mA z tunera DVBTPrzykładowy montaż wzmacniacza:

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też