Moje konto  ▾

AC18 Wzmacniacz antenowy liniowy moc 18 dB

Producent Mezon WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Akcesoria do TV innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

ProducentMezon

Wzmacniacz AC18 służy do wzmocnienia sygnałów TV naziemnej DVBT w paśmie UHF, 470 - 870 MHz. Zasilanie do wzmacniacza doprowadzone jest poprzez wyjście sygnału (kablem koncentrycznym).

Wzmacniacz nie wymaga dodatkowego zasilacza, wystarczy zasilanie z tunera DVB-T - 5V DC.

Wzmacniacze wykonane są w oparciu o scalony wzmacniacz wysokich częstotliwości zapewniający stabilność wzmocnienia w czasie, liniowość charakterystyki oraz odporność na wysokie poziomy wejściowe. Każdy wzmacniacz posiada wbudowane filtry eliminujące sygnały zakłócające z poza pasma użytecznego.

Płytka wzmacniacza zamknięta jest w elektromagnetycznie szczelnej odlewanej metalowej obudowie zakończonej odpowiednio gniazdem i wtykiem „F". Wzmacniacz może być przykręcany bezpośrednio do wyjścia F anteny TV (należy tylko zabezpieczyć połaczenia F).

Wzmacniacze są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne i zalecane do stosowania przy antenach DVBT. Wzmacniacz tłumi sygnały z poza pasma, np. GSM i CB

Należy zwrócić uwagę na bardzo małe wymiary wzmacniacza 55 mm na 10 mm. Średnica wzmacniacza jest porównywalna z grubością kabla koncentrycznego. Umożliwia to montaż wzmacniacza np. rurce kablowej (peszel), pod ociepleniem itp.


Parametry techniczne:
  • Wzmocnienie: 18dB
  • Szumy własne: 4 dB
  • Maksymalny poziom wyjściowy dla pojedynczego kanału: 108dBuV
  • Pasmo: 470- 870 MHz
  • Zasilanie: 5V / 40mA z tunera DVBTPrzykładowy montaż wzmacniacza:

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.