Menu

2 x Varta Ready2use R03/AAA 1000mAh

Cechy produktu

  • Producent VARTA 
  • Typ R03 (AAA) 
  • Pojemność 1000 mAh

Opis

2 x akumulatorki Varta R2U R03 AAA 1000mAh


oznaczenia: HR6 5703
opis: akumulator niklowo-wodorkowy
objętość maksymalna: 1100 mAh
objętość niepokaźna: 1000 mAh
napięcie [V]: 1.2

opakowanie: blister 2 SZT

NOWOŚĆ!!!

Akumulatory Varta Ready2Use 1000 to w obecnej chwili jedne z najpojemniejszych akumulatorów nowej generacji na rynku. Jest to odpowiednik najszczególniejszych akumulatorków:

Panasonic Eneloop PRO, GP ReCyko +.
Akumulatory w naszym wewnętrznym teście wykazały objętość na poziomie 1100 mAh!Akumulatory aktualnie przystępne są w nowej szacie graficznej - jak na pierwszym zdjęciu - sklasyfikowane poprzez producenta jako seria Rechargeable ACCU Ready2Use - znakomite do wszelkich sprzętów - zarówno o nad wyraz wysokim jak i niskim poborze prądu.

Wykazują się niesłychaną żywotnością - wytrzymują nawet powyżej 500 cykli ładowania/rozładowania, co iż można je użytkować poprzez dużo lat, bez obszerniejszej straty efektywności...

genialny zamiennik dla dotychczasowych akumulatorów czy baterii alkalicznych.komplet - 4szt. Najnowocześniejszych akumulatorków Varta Ready2Use AAA R03 1000mAh (5703).

Najwyższej jakości ogniwa nowej generacji, wytworzone przez znanego producenta - producenta Varta. Akumulatorki Ready2Use łączą w sobie zalety typowych ogniw Ni-MH, oraz baterii alkalicznych.

Różnice w stosunku do typowych akumulatorków Ni-MH:
- akumulatorki nie tracą objętości nieużywane - zachowują ponad 75% ładunku po 12 miesiącach, nawet po 2 latach czasu można ich nadal z powodzeniem używać - standardowe aku obfitej objętości mogą tracić choćby do 30% już po pierwszym dniu po wyjęciu z ładowarki i do 3% ładunku każdego kolejnego dnia, leżąc nieużywane;
- działają bezproblemowo w mrozie, choćby w temperaturze -10st.;
- akumulatorki są od razu gotowe do wykorzystania;
- idealne jako zamiennik baterii alkalicznych, znajdują użycie w pilotach, budzikach, myszkach/klawiaturach bezprzewodowych itp.Ładowanie w nietrudny sposób


Do ładowania ogniw można używać dowolnej ładowarki, asygnowanej do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

podane ceny dotyczą 1 KOMPLETU

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.