Menu

Energizer Ultimate Lithium Micro AAA 3+1 Promo Pack

Cechy produktu

  • Producent Energizer 
  • Typ R03 (AAA) 

Opis

Gotowy do pracy, iż bateria litowa ożywają.
szczególnie wysoka możliwości przechowywania i gotowość do zastosowania
Na Energizer Lithium Ultimate utrzymuje się do 7 x dłużej w analogowe klasyczne baterie.
Wynika to z tego, iż bateria litowa firmy energiezer można się klawiatura, mysz i bezpiecznie na swoich komputerach all jest podłączony elektronicznych akcesoriów, na miejscu albo w dowolnym miejscu, na szczególnie długi czas konieczny.
ponadto w odtwarzacza MP3 albo CD przygotowuje ten zestaw do 12 godzin muzyki bez obciążenia, dzięki temu nawet do godzin dłużej niżeli normalne baterie alkaliczne ogniwa.
dodatkowo ochrona środowiska jest ważnym elementem w sytuacji Energizer. Dzięki czemu, że jest to Energizer bateria litowa bez rtęci, a także-kadmowy, miękką, dzięki czemu negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dzięki swej biznesowy stanowi perfekcyjne uzupełnienie budowie cechuje się bezpiecznie wyprać przed wyciekiem zabezpieczony.
Wszystkie te punkty mówić, które nadaje się do bateria litowa. Highlight jednak jest mniejsza waga koralików, około 33% w porównaniu z normalne baterie.
Zakres dostawy:
4 x 1,5 V litowa Micro (AAA) (LR03) (l92) (wraz z bateriami fr03)
Blister zapakowane

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.