Menu

Akumulator NEWELL AHDBT-401

Opis

Zajmujesz się zawodowo fotografią i nie chcesz przerwać pracy w nieodpowiednim momencie albo robisz fotografie na pamiątkę rodzinnych wydarzeń i boisz się przegapić najciekawsze chwile? Akumulator Newell AHDBT-401 zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w ciekawej cenie.

Do produkcji akumulatorów Newell zastosowano najlepszej jakości ogniw. Podawana w miliamperach objętość jest rzeczywista i gwarantuje długi czas pracy. Zaimplementowany inteligentny system zabezpieczający, oparty na układzie elektronicznym IC reguluje cykl ładowania.

zagwarantuje to bezpieczeństwo i ochronę dla urządzenia, a także użytkownika. Zamiennik Newell zbudowany zostały w technologii litowo-jonowej. Pozwala ona na wielokrotne ładowanie i rozładowywanie i doładowywanie w dowolnym momencie bez ryzyka wystąpienia tzw.

„efektu pamięci".marka Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych kupujących, równocześnie wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii. W pełni kompatybilny zamiennik AHDBT-401 dedykowany do:GOPRO 4....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.