Menu

Newell Ładowarka dwukanałowa SDC-USB do akumulatorów EN-EL15

Cechy produktu

  • Producent Newell 

Opis

Bez względu na pojemność, a także liczba używanych akumulatorów w pewnym momencie pojawi się konieczność ich naładowania. Nie zawsze w takiej sytuacji jest dostęp do sieci elektrycznej. Z pomocą przychodzi wtedy Newell SDC - zasilana z gniazda USB, niewielkich wymiarów profesjonalna ładowarka, zaopatrzona w dwa kanały ładowania, a także diodową sygnalizację statusu cyklu.

Kompaktowe wymiary

Newell SDC-USB to najmniejsza ładowarka dwukanałowa dostępna w sprzedaży. Jej kompaktowe rozmiary powodują,bez problemu spakujesz ją z resztą sprzętu i zabierzesz w każdą podróż.

dużo możliwości zasilania

Dzięki możliwości zasilania z dowolnego portu USB, z urządzenia możesz korzystać z pomocą notebooka, powerbanku, ładowarki do smartfona. Pozwala na także ładowanie podczas jazdy samochodem.

Dwa kanały ładowania i bezpieczeństwo

Ładowarka Newell posiada dwa niezależne kanały ładowania, dzięki temu szybciej naładujesz posiadane akumulatory. Zaawansowane kontrolery regulują atrybuty procesu ładowania, zabezpieczając przed przegrzaniem i przeładowaniem, dbają o maksymalną żywotność akumulatorów.

Wieloletnie doświadczenie

firma Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów, jednocześnie wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.

Informacja o statusie ładowania

O aktualnym stanie urządzenia sygnalizuje dioda - w trakcie ładowania świeci się na czerwono, zakończenie procesu sygnalizuje zmiana koloru diody na zielony.

Ładowarka kompatybilna jest z systemowymi akumulatorami Nikon, akumulatorami producenta Newell oraz innymi zamiennikami.

Specyfikacja

  • zasilanie: 5 V; 2 A
  • prąd ładowania: 1 x 8,4V 700mA / 2x 8,4V 500mA
  • rozmiary ładowarki: 8,1 x 6,4 x 2,1 cm
  • waga: 40 g (bez kabla)

Kompatybilność

  • akumulator: EN-EL15

Zawartość zestawu

  • ładowarka
  • przewód zasilający USB – micro USB (brak zasilacza w zestawie)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.