Menu

Akumulator VARTA 560901068D852

Cechy produktu

  • Producent VARTA 
  • Pojemność akumulatora 60 Ah
  • Prąd rozruchowy 680 A
  • Położenie biegunów P+ 

OpisSILVER DYNAMIC AGM - MOC PREMIUM

LUKSUS BEZ
KOMPROMISÓW

Ekstra moc i wybitna efektywność.

Wybierz najnowszy VARTA SILVER DYNAMIC AGM, a otrzymasz najkorzystniejszy z najlepszych akumulatorów.

Akumulator AGM z najistotniej nowoczesną technologią to absolutnie nieszablonowy akumulator, który zasili nawet najbardziej wymagające pojazdy włącznie z wyposażeniem, oferując przy tym trzykrotnie wyższy poziom wytrzymałości aniżeli akumulatory konwencjonalne.

Akumulator VARTA SILVER DYNAMIC AGM, to genialne rozwiązanie dla zaawansowanych systemów Start-Stop, w których akumulator musi prędko ponownie się doładować przy pomocy energii odzyskanej przy hamowaniu rekuperacyjnemu.

w dodatku akumulatory VARTA SILVER DYNAMIC AGM zostały zaprojektowane i wykonane w Niemczech, więc możesz być pewien,pozostały wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości i precyzji.

VARTA SILVER DYNAMIC AGM to akumulator klasy premium!


Jeśli posiadasz w swoim samochodzie system Start/Stop to wyjątkowo prawdopodobne, iż posiadasz akumulator w technice AGM albo EFB.

Pamiętaj, aby akumulator AGM zastępować AGM, natomiast EFB na EFB.

Zamiana akumulatora EFB na AGM albo odwrotnie może skutkować prędkim zniszczeniem nowego akumulatora, a elektronika pojazdu może działać nieprawidłowo, co będzie skutkowało wyświetlaniem się błędów.
Akumulator dopasowany do systemu Start/Stop. Dzięki technice AGM akumulator bez problemu radzi sobie w sytuacjach gdzie przy jednej jeździe następuje sporo uruchomień silnika.
Dzięki zaimplementowaniu technologii AGM akumulatory mają wyraźnie dłuższą wytrzymałość w kontraście do zwykłych akumulatorów.


technologia POWERFRAME® - MOC ZDEFINIOWANA NA NOWO

Wytrzymała kratka to serce każdego

akumulatora VARTA

PowerFrame® to zastrzeżona kratka, która jest bardziej wytrzymała i bardziej bezpieczna tradycyjne kratki. I właśnie dzięki niej akumulatory VARTA są bezawaryjne choćby w skrajnych warunkach pogodowych.

SAFE AND LEAK PROOF

W akumulatorze wykorzystano najnowszą technologię zabezpieczającą przed wyciekiem elektrolitu. Dzięki swej konstrukcji akumulator ten nie będzie przeciekał, nawet jeśli zostanie uszkodzony.

Niemiecka jakość

Akumulatory VARTA SILVER DYNAMIC AGM są wytworzone w Niemczech, więc możesz być pewien,pozostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości i precyzji.

trwałość GODNA ZAUFANIA

producent VARTA może poszczycić się historią sięgającą ponad 125 lat.
Akumulatory VARTA montowane są w nowych pojazdach poprzez największych producentów samochodów i cieszą się
zaufaniem kierowców na całym świecie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.