Menu

Akumulator VARTA 570901076D852

Cechy produktu

  • Producent VARTA 
  • Pojemność akumulatora 70 Ah
  • Prąd rozruchowy 760 A
  • Położenie biegunów P+ 

OpisSILVER DYNAMIC AGM - MOC PREMIUM

LUKSUS BEZ
KOMPROMISÓW

Ekstra moc i wybitna wydajność.

Wybierz najnowszy VARTA SILVER DYNAMIC AGM, a otrzymasz najkorzystniejszy z najkorzystniejszych akumulatorów.

Akumulator AGM z najszczególniej innowacyjną technologią to absolutnie unikatowy akumulator, który zasili nawet najszczególniej wymagające pojazdy włącznie z wyposażeniem, proponując przy tym trzykrotnie wyższy poziom wytrzymałości niż akumulatory tradycyjne.

Akumulator VARTA SILVER DYNAMIC AGM, to wspaniałe rozwiązanie dla innowacyjnych systemów Start-Stop, w których akumulator musi błyskawicznie ponownie się doładować przy pomocy energii odzyskanej przy hamowaniu rekuperacyjnemu.

ponadto akumulatory VARTA SILVER DYNAMIC AGM zostały zaprojektowane i wytworzone w Niemczech, więc możesz być pewien,zostały wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości i precyzji.

VARTA SILVER DYNAMIC AGM to akumulator klasy premium!


Jeśli posiadasz w swoim samochodzie system Start/Stop to szczególnie prawdopodobne, iż posiadasz akumulator w technice AGM albo EFB.

Pamiętaj, żeby akumulator AGM zastępować AGM, natomiast EFB na EFB.

Zamiana akumulatora EFB na AGM albo odwrotnie może skutkować szybkim zniszczeniem nowego akumulatora, a elektronika pojazdu może działać nieprawidłowo, co będzie skutkowało wyświetlaniem się błędów.
Akumulator przystosowany do systemu Start/Stop. Dzięki technice AGM akumulator bezproblemowo radzi sobie w sytuacjach gdzie przy jednej jeździe następuje dużo uruchomień silnika.
Dzięki zastosowaniu technologii AGM akumulatory posiadają pokaźnie dłuższą trwałość w kontraście do zwykłych akumulatorów.


technologia POWERFRAME® - MOC ZDEFINIOWANA NA NOWO

Wytrzymała kratka to serce każdego

akumulatora VARTA

PowerFrame® to opatentowana kratka, która jest bardziej wytrzymała i bardziej bezpieczna klasyczne kratki. I właśnie dzięki niej akumulatory VARTA są bezusterkowe nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

SAFE AND LEAK PROOF

W akumulatorze zastosowano najnowszą technologię zabezpieczającą przed wyciekiem elektrolitu. Dzięki swojej konstrukcji akumulator ten nie będzie przeciekał, choćby jeśli zostanie uszkodzony.

Niemiecka jakość

Akumulatory VARTA SILVER DYNAMIC AGM są tworzone w Niemczech, więc możesz być pewien,pozostały produkowane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości i precyzji.

solidność GODNA ZAUFANIA

marka VARTA może poszczycić się historią sięgającą ponad 125 lat.
Akumulatory VARTA montowane są w nowych pojazdach poprzez największych producentów samochodów i cieszą się
zaufaniem kierowców na całym świecie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.