Moje konto
  • NORD STAR Nord Star 6V 190Ah 1050A NORD STAR Nord Star 6V 190Ah 1050A
  • NORD STAR Nord Star 6V 190Ah 1050A NORD STAR Nord Star 6V 190Ah 1050A

NORD STAR Nord Star 6V 190Ah 1050A

0 ofert z 0 sklepów

Producent NORD STARPojemność akumulatora 190 AhNapięcie 6 VPrąd rozruchowy 1050 APołożenie biegunów P+Kod producenta 190 80 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty NORD STAR

Popularne produkty z kategorii Akumulatory samochodowe innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentNORD STAR
Pojemność akumulatora190 Ah
Napięcie6 V
Prąd rozruchowy1050 A
Położenie biegunówP+
Kod producenta190 80

Miewasz problemy z rozruchem swojego auta? Zadbaj o swój pojazd, wymieniając mu akumulator. Przedstawiamy akumulator NORD STAR Nord Star.

Wprowadzenie

Szukając nowego ogniwa energetycznego dla naszego auta, musimy znać kilka głównych parametrów naszego pojazdu. Podstawowymi są: wartość prądu rozruchowego oraz pojemność akumulatora. Jeśli nie znamy tych danych, nic straconego. Wystarczy sprawdzić je w instrukcji użytkowania samochodu. Jeśli takowej nie posiadamy, możemy znaleźć je na stronie internetowej producenta pojazdu lub u sprzedawcy akumulatorów. Znając markę, model i silnik, powinien dobrać nam odpowiedni akumulator. Pamiętajmy jednak, aby nie kupować akumulatorów o pojemności większej niż ta zalecana. Skutkuje to niedoładowaniem ogniwa i tym samym, zmniejszeniem jego żywotności.

Specyfikacja i porady

Przy zakupie akumulatora, nie sugerujmy się wielkością poprzedniego zamontowanego. Skupmy się na parametrach technicznych, zamiast na wymiarach samej skrzynki. Często nowe ogniwa są mniejsze, przy zachowaniu tych samych wartości co starsze modele. Wystarczy, że zmierzymy półkę pod akumulator w komorze silnika oraz określimy maksymalną wysokość tej części, która umożliwi swobodne zamknięcie pokrywy silnika. Sprawdźmy także umiejscowienie minusa na nowym akumulatorze. Najczęściej znajdziemy go po lewej stronie. Warto jednak się upewnić, czy po zakupie będziemy mogli podłączyć klemy do naszego ogniwa. Sprawdzimy to w specyfikacji nowego akumulatora. Zajmie nam to chwilę, a zaoszczędzi niepotrzebnych stresów i czasu. Oto dokładna specyfikacja modelu Nord Star: - położenie biegunów tego akumulatora: P+, - w tym akumulatorze napięcie sięga 6 V, Akumulator ten cechuje się pojemnością 190 Ah.

Podusmowanie

Według przepisów odnośnie ochrony środowiska naturalnego, zużyty akumulator należy zutylizować. Możemy to zrobić za darmo, w wyspecjalizowanych punktach lub u sprzedawcy, od którego kupiliśmy akumulator. Nie oszczędzaj na dobrym akumulatorze. Nie warto. Jeśli wybierzesz dobre ogniwo, docenisz to każdego mroźnego poranka, gdy Twój samochód uruchomi się bez problemu. Sprawdź, czy bateria od NORD STAR zmieści się do Twojego samochodu. Dokonaj dobrego wyboru.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.