Moje konto
  • ZAP TRUCK HD EVOLUTION 12V 170Ah 950A ZAP TRUCK HD EVOLUTION 12V 170Ah 950A

ZAP TRUCK HD EVOLUTION 12V 170Ah 950A

0 ofert z 0 sklepów

Producent ZAP Pojemność akumulatora 170 Ah Napięcie 12 V Prąd rozruchowy 950 A Położenie biegunów 3 Typ mocowania B00 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZAP
Pojemność akumulatora170 Ah
Napięcie12 V
Prąd rozruchowy950 A
Położenie biegunów3
Typ mocowaniaB00

Zależy Ci na sprawnym aucie w najgorszych mrozach? Nowy akumulator pomoże Ci zadbać o stan Twojego pojazdu. Przyjrzyj się akumulatorowi ZAP TRUCK HD EVOLUTION.

Wprowadzenie

Przy wyborze akumulatora do samochodu, powinniśmy wiedzieć jaką musi mieć wartość rozruchową oraz znać pojemność owego ogniwa. W celu dokładnego wyboru najlepiej będzie spojrzeć w instrukcję obsługi. Jeśli jej nie posiadamy, warto zajrzeć na stronę internetową producenta auta. Jeśli i tu nie znajdziemy potrzebnych informacji, możemy zwrócić się do sklepu, w którym zamierzamy kupić akumulator. Sprzedawca powinien na podstawie marki, modelu oraz silnika - dobrać nam odpowiednie urządzenie. Nie kupujmy akumulatorów większych niż te zalecane. Nie poprawi to jakości pracy ani nie poskutkuje zapasem energii dla naszego samochodu. Sprawi jedynie, że ogniwo o większej pojemności, będzie stale niedoładowywane do wymaganego poziomu - a tym samym, wpłynie na obniżenie jego żywotności.

Specyfikacja i porady

Zanim zakupimy nowy akumulator, warto sprawdzić powierzchnię na niego przeznaczoną w komorze silnika. Nie sugerujmy się wielkością starego ogniwa. Często nowe akumulatory są mniejsza niż stare, oferując te same parametry techniczne. Dlatego zmierzmy podstawę pod baterię oraz maksymalną wysokość między nią a maską. Baczną uwagę zwróćmy także na rozłożenie biegunów. Spójrzmy jak oznaczone są strony akumulatora, po której z nich znajduje się minus. Jeśli tego nie dopilnujemy, może się okazać, iż przewody z klemami okażą się za krótkie i nie będziemy w stanie podłączyć akumulatora. Dokładne parametry opisywanego modelu TRUCK HD EVOLUTION wyglądają następująco: - położenie biegunów: 3, - napięcie tego akumulatora wynosi 12 V, Akumulator mocujemy za pomocą złącza B00. Ta bateria dla naszego samochodu ma pojemność około 170 Ah.

Podusmowanie

Po zakupie nowego akumulatora jesteśmy zobowiązani do utylizacji starego. Możemy albo bezpłatnie oddać go do wyspecjalizowanego punktu lub do sklepu, w którym kupiliśmy nowy. Sprzedawca ma obowiązek go od nas przyjąć. Dobry, markowy akumulator jest podstawą poprawnie uruchamiającego i działającego samochodu. Nie ma sensu oszczędzać na zakupie tego komponentu, ponieważ może się to nam przykro odbić podczas zimowego, mroźnego poranka. Zdecyduj się na sprawdzoną markę. Zdecyduj, czy akumulator ZAP TRUCK HD EVOLUTION będzie Twoim zakupem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też