Moje konto
  • ZAP TRUCK HD EVOLUTION 12V 170Ah 950A ZAP TRUCK HD EVOLUTION 12V 170Ah 950A

ZAP TRUCK HD EVOLUTION 12V 170Ah 950A

0 ofert z 0 sklepów

Producent ZAP Pojemność akumulatora 170 Ah Napięcie 12 V Prąd rozruchowy 950 A Położenie biegunów 3 Typ mocowania B00 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Akumulatory samochodowe innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentZAP
Pojemność akumulatora170 Ah
Napięcie12 V
Prąd rozruchowy950 A
Położenie biegunów3
Typ mocowaniaB00

Chcesz mieć pewność, że Twój samochód będzie miał odpowiedni rozruch, nawet w paskudne, mroźne dni? Zastanów się, czy aby nie powinieneś wymienić już akumulatora? Może Twój wybór padnie na akumulator ZAP TRUCK HD EVOLUTION?

Wprowadzenie

Przy wyborze akumulatora do auta, powinniśmy wiedzieć jaką musi mieć wartość rozruchową oraz znać pojemność owego ogniwa. W celu dokładnego wyboru najlepiej będzie spojrzeć w instrukcję obsługi. Jeśli jej nie posiadamy, warto zajrzeć na stronę internetową producenta auta. Jeśli i tu nie znajdziemy potrzebnych informacji, możemy zwrócić się do sklepu, w którym zamierzamy kupić akumulator. Sprzedawca powinien na podstawie marki, modelu oraz silnika - dobrać nam odpowiednie urządzenie. Nie kupujmy akumulatorów większych niż te zalecane. Nie poprawi to jakości pracy ani nie poskutkuje zapasem energii dla naszego auta. Sprawi jedynie, że ogniwo o większej pojemności, będzie stale niedoładowywane do wymaganego poziomu - a tym samym, wpłynie na obniżenie jego żywotności.

Specyfikacja i porady

Przed przystąpieniem do zakupu ważną kwestią jest wymierzenie tego podzespołu. Nie sugerujmy się wielkością starego ogniwa. Często nowe akumulatory są mniejsza niż stare, oferując te same parametry techniczne. Przed zakupem, zmierzmy wielkość podstawy półeczki pod akumulator oraz wysokość do poziomu maski. Dzięki temu unikniemy frustracji, a także uszkodzenia tego urządzenia. Baczną uwagę zwróćmy także na rozłożenie biegunów. To wbrew pozorom ważne, bo może się okazać, iż nasze kable w samochodzie będą za krótkie i nie będziemy w stanie podłaczyć naszego ogniwa. Sprawdzimy to w specyfikacji nowego akumulatora. Zajmie nam to chwilę, a zaoszczędzi niepotrzebnych stresów i czasu. Dokładne parametry opisywanego modelu TRUCK HD EVOLUTION wyglądają następująco: - położenie biegunów: 3, - napięcie tego ogniwa to 12 V, Typ mocowania B00. Akumulator ten cechuje się pojemnością 170 Ah.

Podusmowanie

Zakup nowego akumulatora to nie wszystko. Zużyty należy zutylizować. Niewolno nam wyrzucać go na śmietnik. Możemy albo bezpłatnie oddać go do wyspecjalizowanego punktu lub do sklepu, w którym zakupiliśmy nowy. Za sprawą odpowiedniego doboru akumulatora przedłużymy żywotność naszego auta. Nie oszczędzajmy na jego zakupie. Jeśli wybierzesz dobre ogniwo, docenisz to każdego mroźnego poranka, gdy Twój samochód odpali bez problemu. Zdecyduj się na sprawdzoną markę. Rozważ nabycie akumulatora ZAP TRUCK HD EVOLUTION.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też