Menu

Bosacka po polsku Nowoczesne przepisy kuchni polskiej. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • Wydawnictwo Publicat 

Opis

Kuchnia polska TO JEST TO! przeróżna, arcysmaczna, coraz bardziej nowoczesna. Zmienia się tak samo dynamicznie jak nasz kraj i bez kompleksów wytrzymuje konkurencję najistotniej znanych kuchni europejskich.

W ostatnich latach wydano mnóstwo książek nieprzeciętnych szefów kuchni propagujących postępową kuchnię polską,niejednokrotnie są to propozycje nie dla kucharzy amatorów ale dla innowacyjnych, zaopatrzonych w kosmiczny sprzęt. Trudno w przeciętnym polskim M3 operować ciekłym azotem, pistoletem wędzarniczym, strzelającym cukrem czy maszyną sous vide. Moja książka jest dla tych wszystkich, którzy posiadają w kuchni sprzęt podstawowy - nóż, deskę do krojenia, garnek i blender. Którzy kochają tradycyjną kuchnię polską, lecz chcą zaskoczyć siebie i gości poprawnie znanymi daniami przyrządzonymi i podanymi inaczej. Zatem noże w dłoń, para buch, wyobraźnia w ruch! Witajcie w świecie kolorowych pierogów, tatara z lubczykiem i śledzi z kawiorem. Niech smak pstrąga w maku i tęczowych gołąbków będzie z Wami!
Kasia Bosacka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.