Menu

Bug. Pejzaż nostalgiczny (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381692090 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Artur Tabor 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Prószyński i S-Ka 
  • Ilość stron 208 
  • Rok wydania 2019 

Opis

..BUG - magia rzeki i ludzi. Historia mojej fascynacji tą rzeką to na dodatek historia mojego życia, które splata się z Bugiem. Woda za każdym razem mnie fascynowała, ale początkowo nie zdawałem sobie z tego sprawy.

Nad rzekami czuję się najlepiej, otwarta przestrzeń mnie uspokaja, a zapach wody i błota koi zmysły. Jeszcze w szkole średniej czytałem w książkach o Bugu, rzece dzikiej i nieuregulowanej, płynącej na naszych wschodnich ziemiach.

Coś mnie tam ciągnęło. W pewnym wieku nie analizuje się tych zaznać, po prostu się działa... Artur Tabor Artur Tabor, człowiek legenda. Artysta z rzadko spotykaną pasją życia, miłością do przyrody i do zagadkowej Krainy Rzeki Bug, z jej spektakularnymi ludźmi i pejzażem, który raz zapamiętany, powróci do nas wielką tęsknotą… Czarno-białe fotografie z legendarnego już albumu \"Bug.

Pejzaż nostalgiczny\" są nie tylko hołdem złożonym przemijającemu Światu,typowo dokumentem wrastania autora niemal w całości - sercem, duchem i wyjątkowym talentem, a choćby fizycznością - w tą mistyczną, wielowymiarową przestrzeń.

formuje ją zjawiskowa przyroda z aortą krnąbrnej rzeki Bug - jej ptactwo, dzikie i domowe zwierzęta, zapachy polnych kwiatów, schnącego siana, kurzu na których drogach pośród łąk, ostebnowanych wiatrem koszul upranych w rozlewiskach rzeki… Prof.

Stanisław Baj

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.