Menu

Filozofia Kaizen Jak mały krok może zmienić Twoje życie. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788324609628 
  • Wydawnictwo Helion 

Opis

Pragniesz udoskonalić swoje życie, lecz każda zmiana Cię paraliżuje? Nie masz siły ani czasu, żeby zadbać o polepszenie jakości własnych dni? Masz serce przepełnione marzeniami, ale coś nie pozwala Ci w pełni ich zrealizować? Najwyższa pora poznać potęgę niewielkich kroczków.

Idea jest prosta - należy tak zmylić wrodzone opory przed przyjmowaniem nowego sposobu zachowania, aby już zawsze móc cieszyć się osiągniętym sukcesem, a jednocześnie nie powodować w swoim życiu emocjonalnej rewolucji. Bez względu na to, czy chcesz rzucić palenie, pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o rozwój kompetencji, czy stworzyć udany związek - filozofia kaizen jest dla Ciebie. Ta mądrość rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni niweluje ukryty w każdym z nas lęk, nad wyraz zaś chemiczną reakcję \"walki lub ucieczki\" (leżącą u podstaw strachu przed zmianą).

Autor nauczy Cię, jak:

samodzielnie korzystać z mechanizmów działania kaizen,
nastawić się wobec innowacji w taki sposób, żeby nie ulec strachowi,
uczynić swoje życie bardziej wydajnym, równocześnie w domu, jak i w pracy,
polubić zmiany.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.