Menu

Ile ważą chmury?. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788308068700 
  • Autor David Calle 
  • Wydawnictwo Literackie 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Jak chodzić po wodzie? Jakiego koloru jest lustro? Ile megapikseli ma ludzkie oko?
Odkrywaj wszechświat wraz z hiszpańską gwiazdą YouTube'a!
Ile ważą chmury? to zbiór 40 krótkich rozdziałów, w których Calle szuka odpowiedzi na najciekawsze zagadnienia naukowe współczesności. Ta książka jest dowodem na to, że każda dziedzina wiedzy może być fascynująca!
Dlaczego twój sąsiad z parteru będzie żył dłużej od ciebie? Jak wysoki może być zamek z piasku? Dlaczego we wszechświecie i w twoim mieszkaniu zawsze panuje nieporządek? Ilu pająków potrzebujesz, aby zatrzymać Boeinga 747? Na te i mnóstwo innych pytań odpowiada David Calle - jeden z najmocniej znanych popularyzatorów wiedzy na świecie.
David Calle do 2005 roku był pracownikiem jednego ze znanych hiszpańskich operatorów telekomunikacyjnych, ale w wyniku kryzysu stracił pracę. Jednak błyskawicznie założył własną szkołę, a w 2011 roku stworzył Unicoos - popularnonaukowy kanał na YouTube, który dziś ma ponad milion dwieście tysięcy subskrybentów. David Calle jest finalistą prestiżowego konkursu Global Teacher Prize i jednym z najistotniej kreatywnych ludzi na świecie według "Forbesa".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.