Menu

Jak pokonać strapienie, depresję i życiowe smutki. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • Wydawnictwo WAM 

Opis

Czy Bóg mnie opuścił? - to pytanie, które niejednokrotnie pada z ust osób doświadczających smutku, przeżywających żałobę czy stany depresyjne, marnotrawiących poczucie sensu życia albo doświadczających duchowego strapienia. Na sesji został podjęty temat tych psychicznych i duchowych stanów, ich źródeł oraz objawów. Zobaczymy, czego mogą nas nauczyć życiowe trudności. Zatrzymamy się również nad tym, jak problemy poprzez nas przeżywane mogą stać się szansą rozwoju.

Sesja zarejestrowana w Centrum Duchowości Księży Jezuitów w Częstochowie.

Agnieszka Wielgus - doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii, psychoterapeuta i kierownik duchowy. Jest adiunktem w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku i wykładowcą na Podyplomowym Studium Duchowości przy PWT "Bobolanum" w Warszawie. Prowadzi praktykę terapeutyczną w Płocku i Warszawie, a także towarzyszy w rekolekcjach ignacjańskich w Centrum Duchowości w Częstochowie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.