Menu

LEGO® City. Lecimy! + FIGURKA (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788325308582 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Marcin Pałasz 
  • Wydawnictwo Ameet 
  • Ilość stron 24 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Poznajcie zawsze gotowych do akcji pracowników lotniska i przekonajcie się, iż praca w porcie lotniczym LEGO® City to prawdziwe wyzwanie. Szefa kontroli lotów, Mariana Bystrego czekało niezwykłe zadanie, miał sprowadzać na ląd samolot z wyjątkowo Ważnym Ministrem na pokładzie.

Przejęty odpowiedzialną rolą Marian spojrzał w kierunku wieży kontroli lotów i zamarł ze zdumienia. Wieży nie było. Przekonany, iż dokonano niecodziennej kradzieży, zaalarmował ochronę. Wkrótce też na miejsce dotarli wszyscy pracownicy lotniska.

Po wieży kontroli lotów pozostała wyłącznie oszklona kabina. Jak w tej sytuacji pracownicy lotniska poradzą sobie ze sprowadzeniem na ziemię samolotu z ważnym pasażerem? Kuba, spóźniony pasażer, biegł co sił w nogach, żeby zdążyć na samolot.

Do startu pozostały cztery minuty. Zdążę, zdążę – powtarzał sobie w duchu. Z impetem wpadł na drzwi obrotowe, które zawirowały i Kuba „wylądował" na wózku bagażowym. Kierowca wózka pomógł mu wstać, zwracając się do niego „Panie kapitanie".

Zanim Kuba zdążył w jakikolwiek sposób zareagować, zjawiła się stewardesa, która niemalże siłą zaciągnęła „mężczyzny kapitana" do kabiny pilota. Młody człowiek ze zdumienia nie mógł wydobyć z siebie ani słowa.

sprawdźcie, jak doszło do tego nieporozumienia i przekonajcie się, czy Kuba poradził sobie za sterami samolotu. W książce LEGO City oprócz pasjonujących relacji z niecodziennych wydarzeń na lotnisku odszukasz dużo atrakcyjnych zadań i łamigłówek, plakat i minifigurkę LEGO City do samodzielnego złożenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.