Menu

O Alchemii formuły przemiany samego siebie. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 8360280002 
  • Wydawnictwo Centrum 

Opis

Wolter mówił o twórcy dzieła "O alchemii" - "człowiek, który nigdy nie umiera i wie wszystko".

nawet to stwierdzenie jest zbyt skromne. Hrabia de Saint Germain potrafił przemieniać zwykłe metale w złoto, likwidować skazy z diamentów, odkrył eliksir młodości.
Był powiernikiem królów i przyjacielem biednych - używał swoich alchemicznych mocy do tego, żeby niwelować biedę, tak nad wyraz rozpowszechnioną w osiemnastym wieku. Lecz jego dobrze udokumentowane "cuda" tak naprawdę wynikały ze znajomości alchemii.
Jego sekrety można zastosować do przemiany pospolitych metali w złoto. Jednak prawdziwym celem alchemii jest przemiana samego siebie. Swojego narodu. Swojej planety.

"Celem wyjawienia alchemicznych sekretów", mówi Saint Germain, "jest przekazanie w twoje ręce,, a także do laboratorium twojej świadomości wiedzę dotyczącą praw, jakie my sami używaliśmy poprzez wieki odnosząc największe sukcesy…. Ujawniam w tych studiach nad alchemią metody wizualizacji, które dadzą studentom, którzy je zastosują, tak jak czyniłem to ja, zdolność realizowania dla Boga i człowieka służby najwyższej wagi".

Książka posiada cztery księgi w jednej oprawie!

KSIĘGA I
STUDIUM ALCHEMII

KSIĘGA II
STUDIUM ALCHEMII
DLA średnioZAAWANSOWANYCH

KSIĘGA III
TRYLOGIA O POTRÓJNYM
PŁOMIENIU ŻYCIA

KSIĘGA IV
ALCHEMIA SŁOWA

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.