Menu

Obietnica sukcesu - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788362476268 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Masterson Michael 
  • Wydawnictwo illuminatio 
  • Ilość stron 244 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Oto szczegółowo opisana i sprawdzona strategia tworzenia osobistego, mistrzowskiego planu – projektu działania, dzięki któremu przekształcisz niesprecyzowane ambicje w konkretne cele, spełnisz swoje marzenia i odniesiesz sukces. To umowa pomiędzy osobą, którą jesteś dzisiaj, a osobą, którą chcesz się stać – zdrową, bogatą, szczęśliwą i mądrą.
Ta metoda osiągania sukcesu na podstawie profesjonalnego planu została wytwarzana poprzez najlepszego amerykańskiego trenera biznesu i doradcę personalnego Michaela Mastersona. Daje on możliwość poznania jego metod i sposobów na to, jak użyć swój talent, potencjał i możliwości, by przekuć swoje pasje w sukces zawodowy i realizować cele życiowe. Wszystkie – niezależnie od tego, o czym marzysz i co kochasz robić – czy jest to pisanie pamiętnika, zbieranie znaczków czy może jesteś już uznanym przedsiębiorcą i chcesz zwiększyć swą działalność.
Dzięki osobistemu profesjonalnemu planowi dowiesz się, iż nie ma rzeczy nieosiągalnych. Sprawdź więc, jak go sporządzić! W Obietnicy sukcesu odszukasz: proste wskazówki, jak dokonać natychmiastowych zmian i ustanawiać długoterminowe cele; szczegółowe programy, jak stać się bardziej produktywnym w pracy; sposoby na to, jak zarządzać czasem dla osiągnięcia maksymalnej efektywności; plan działania, który uporządkuje Twoje szczegółowe i cele i będziesz mógł krok po kroku je realizować; strategię 4-godzinnego dnia pracy.
Nie siedź bezczynnie i nie czekaj na dogodny moment, by zmienić coś w swym życiu. Ludzie sukcesu wiedzą, że nie ma czegoś takiego, jak właściwy czas – okoliczności budują sobie sami. Dzięki Obietnicy sukcesu masz szansę stać się jednym z nich! Człowiekiem, który rozpoczyna i kończy wymarzone projekty, efektywnie prowadzi swój biznes, wykorzystuje w pełni swoje umiejętności, robi to, co kocha, jest pewny siebie i raduje się życiem!
Przekształcaj swoje marzenia w zadania i osiągaj sukces!

Podtytuł: Twój fachowy plan na osiągnięcie każdego celu
Tytuł oryginału: The Pledge. Your Master Plan for an Abundant Life
kolekcja cyklu: INSPIRIO
ISBN: 9788362476268
Kod paskowy: 9788362476268
Autorzy: Masterson Michael
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Kod wydawcy: 31514
Miejscowość: Białystok
liczba stron: 244
Oprawa: Twarda z obwolutą
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.5x24.0cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 0.44
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.