Menu

Odważ się na zmiany. Jak pokonać strach przed nieznanym, by osiągnąć spełnienie. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • Wydawnictwo Studio Astropsychologii 

Opis

Dlaczego ciągle tu tkwię?
Życie ma nam do zaoferowania nieskończenie sporo możliwości. Problem polega na tym, iż przyzwyczajamy się do schematów, co w dłuższej perspektywie uniemożliwia nam wyjście poza prawidłowo znane środowisko. Tkwimy więc w braku satysfakcji, zazdroszcząc tym, którzy mają więcej odwagi. Na szczęście, już teraz możesz wyrwać się z marazmu!
Techniki zmieniania tego, co Ci nie wystarcza!
Dzięki tej książce zaczniesz nadawać swym pragnieniom fizyczny oraz zwiedzisz rozmiar, w którym pojawiają się wszystkie pomysły. Staniesz się współtwórcą własnej rzeczywistości i wyjdziesz z roli ofiary niezależnych od Ciebie uwarunkowań. Odzyskasz utracone części siebie i zaczniesz wykorzystywać osobistą siłę. Przestaniesz się bać nieznanego i wyćwiczysz własną podświadomość dzięki autorskiemu Procesowi Inwizji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.