Menu

Pokochaj swój dom. Zero Waste Home, czyli jak pozbyć się śmieci, a w zamian zyskać szczęście, pienią. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 8326825352 
  • Wydawnictwo Agora 

Opis

Książka dla wszystkich, których przygniata ilość spraw, rzeczy i śmieci w domu. Ale także poza nim. Na przykład w pracy, czy w kobiecej torebce. "Pokochaj swój dom" opowiada jak żyć zgodnie z ideą Zero Waste Home, czyli mądrzej, taniej i komfortowoj. Autorka książki, Bea Johnson pewnego dnia totalnie zmieniła swoje podejście. Dziś wraz z mężem i dwoma synami produkują zaledwie jeden słoik śmieci rocznie, a do tego posiadają więcej czasu, oszczędzają 40 procent dawnych wydatków i są zdrowsi niżeli kiedykolwiek.
Dzięki poręcznym poradom Bei nawet najmocniej zalatani przestaną koncentrować się na rzeczach kosztem przeżyć. A przy okazji dowiedzą się, jak planować odpowiedzialne zakupy, pakować obiady dla dzieci bez zastosowania zbędnych plastikowych pojemników i czerpać przyjemności z wakacji bez poczucie winy związanego z nadmierną konsumpcją.
Ta książka "Pokochaj swój dom" odpowie na nurtujące Cię pytania:
- Jak odzyskać czas, który w tej chwili poświęcasz na swój dom
- W jaki sposób oszczędzić pieniądze na zbędnych wydatkach
- Jak pozbyć się bałaganu raz na za każdym razem dzięki ograniczaniu ilości śmieci
- Dlaczego idea Zero Waste Home może podnieść jakość twojego życia
- Jak na co dzień żyć zdrowiej, ale nie wydać na to fortuny
- Jak osiągnąć szczęście dzięki jednostajnemu życiu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.