Menu

Praktyczny poradnik networkingu Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych. Wydanie II rozszerzone. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 8328324636 
  • Wydawnictwo Helion 

Opis

Biznes międzyludzkich relacji
Otaczająca nas zewsząd technologia umożliwia zminimalizowanie osobistego udziału człowieka w różnorodnego typu aktywnościach zawodowych. Niemało spraw załatwianych jest automatycznie albo bez konieczności spotykania się - wystarczą suche, zdawkowe maile. Wydawałoby się, iż ten nurt skutkować będzie utratą spektakularności "biznesu relacji". Tymczasem dzieje się inaczej. Zainteresowanie networkingiem rośnie. Umiejętność utrzymywania ożywionych i autentycznych międzyludzkich kontaktów staje się w przestrzeni zawodowej wartością dodaną. W konsekwencji coraz obszerniejsze jest także rynkowe zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie.

Kogo zatem określić można jako sprawnego networkera? To osoba, która posiada wiedzę, a także należycie zbudowane, obopólnie korzystne i właściwie funkcjonujące relacje, które w określonym czasie mogą przyśpieszyć realizację wcześniej określonych zawodowych celów. Wsparcie takiej osoby może przybierać rozmaite formy - od przeprowadzenia sesji networkingowej w czasie specjalnej konferencji, przez odpowiednie przeszkolenie personelu w zakresie budowania relacji, właściwy mentoring i coaching networkingu, po wdrożenie w firmie systemu sprzedaży przez referencje. Takiego specjalistę można zatrudnić, ale jego kompetencje to nie wiedza tajemna - sztuki budowania relacji można się także po prostu nauczyć! Najlepiej od specjalistów, którymi bez wątpienia są autorzy tej książki.

Grzegorz Turniak - "król" polskiego networkingu, mentor, pasjonat idei networkingu i rekomendacji. Mingling maven - poprowadził ponad 1200 sesji networkingowych dla przeszło 120 000 uczestników. W lutym 2006 roku wprowadził na rynek krajowy i prowadził do 2013 roku markę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji. Poprzednio: Prezes Jobpilot-monster Polska, HR Sector Sales Manager w SAP Polska,; Managing Director w Neumann Management Institute,; Dyrektor Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. Certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio), nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College) i certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). W latach 2002-2004 Członek Zarządu PSZK, w 2006 roku założył Stowarzyszenie mistrzowskich Mówców i do 2016 roku był Prezesem tej organizacji. Jest autorem książki Nigdy nie stój sam i współautorem publikacji: Alchemia kariery (z Jackiem Santorskim), mistrzowski networking. Kontakty, które procentują (z RobertemWendtem), Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm (z Krzysztofem Rumianowskim), Nigdy nie stój sama (z Agatą Dynoch).

Witold Antosiewicz - posiada kilkunastoletnią praktykę w zakresie tworzenia relacji biznesowych i zarządzania nimi. Przez kilka lat związany z polskim oddziałem największej organizacji networkingowej na świecie Business Network International, m.in. Jako Dyrektor Regionalny. Dwukrotny zdobywca tytułu najkorzystniejszego Networkera w Polsce, nadawanego przez BNI. Doświadczony networker, który w swej codziennej pracy korzysta z narzędzi mistrzowskiej sprzedaży poprzez referencje. Mentor wielu przedsiębiorców. Obecnie prowadzi (jako Community Manager społeczność Networking Concierge Club (NCC) w Akademii Rekomendacji. Redaktor "Businessman Today". Autor wielu artykułów, w których ochoczo dzieli się wiedzą i wspiera w rozwoju przedsiębiorców i profesjonalistów. Specjalista od pracy na rekomendacjach, a także minglingu, czyli sztuki zarządzania tłumem - wielokrotnie prowadził sesje networkingowe na kongresach i konferencjach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.