Menu

Śladami sensu. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach! (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364299469 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Längle Alfried 
  • Wydawnictwo Imprint Media 
  • Ilość stron 245 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Śladami sensu to przekazana w formie krótkich rozważań esencja doświadczeń kilkudziesięciu lat pracy uznanego na całym świecie psychologa pracującego w nurcie ukierunkowanym na refleksję nad sensem. Nie jakimś „Wielkim Sensem wszelkiego”, lecz aktualnym, potężnym sensem potężnego życia - w tej chwili, w zaistniałych okolicznościach.

Sensem rozumianym jako „najszczególniej wartościowa możliwość w danej sytuacji”.Autor przekazuje czytelnikom poruszające, choć zwięzłe rozważania i refleksje nad szerokim spektrum sytuacji i stanów: potrzeba bezpieczeństwa, pytania o sens, bliskość, poczucie wartości, przemijanie i lęk przed śmiercią.Książka raczej rozczaruje tych, którzy szukają prostej recepty na szczęśliwe życie.

Tekst trafia prosto do serca i daje pole do dialogu wszystkim, którzy tęsknią za spotkaniem z samym sobą. Łagodnie poprowadzi też ku wnętrzu tych, którzy takiego spotkania się obawiają. Zawarte w niej mądrości można dozować stopniowo, skupiając się na zagadnieniu najbliższym sercu, bądź najszczególniej nurtującym w danym momencie życia.Książka rezonuje wewnątrz Czytelnika, nie pozwalając mu pozostać obojętnym na zawarte w niej treści.

Z tego względu w niektórych przypadkach może zastąpić klasyczną sesję z psychologiem. Terapeutom zaś posłuży jako punkt wyjścia do pracy warsztatowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.